Tajemniczy Zamek od Tektorado - bo każde dziecko może mieć swoje królestwo! [+ KONKURS!]

Która dziewczynka nie marzy o tym, by zostać księżniczką i mieszkać w prawdziwym zamku? A jaki chłopiec nie wciela się czasami w rolę odważnego rycerza broniącego słabszych? Dzięki marce Tektorado możecie podarować swoim milusińskim prawdziwy zamek, w dodatku taki, który będą mogli samodzielnie udekorować!


Tektorado ( >>> klik<<<) to marka zajmująca się tworzeniem kreatywnych zabawek z tektury. Okazuje się, że z tego na pozór bardzo niepozornego tworzywa można wyczarować prawdziwe cuda i to jakich rozmiarów! Wielkie traktory, samochody, domki i zamki, do których można wejść, schować się i poczuć się niczym w bajce! Zabawki z tektury są ekologiczne i bezpieczne, a do tego dają niezwykłe możliwości kreowania ich na różne sposoby!


Do Julki i Szymka trafił TAJEMNICZY ZAMEK: sporych rozmiarów tekturowa budowla z wieżyczkami i wrotami po obu stronach. Zamek przyjechał do nas w ogromnym pudle - o samodzielnego złożenia. Na opakowaniu umieszczona jest instrukcja montowania zamku - a robi się to bez użycia nożyczek i kleju! Jak przypuszczam komuś, kto ma troszkę więcej zdolności konstrukcyjnych ode mnie, złożenie go nie sprawiłoby najmniejszego problemu, ale ja troszkę się przy tym napociłam. Niemniej jednak efekt końcowy napełnił mnie dumą, a dzieciaki ogromną radością :). Gdybym miała mówić o wadach, to zamek jest zabawką sporych rozmiarów, więc warto wziąć to pod uwagę i przeanalizować swoje warunki mieszkaniowe. Poza tym same zalety :)!

Ozdabianie kredkami i farbami sprawiało Julce i Szymkowi dużo frajdy, ale zdecydowanie więcej sprawiała im zabawa w zamku. Julka urządziła sobie w nim kącik do rysowania i kolorowania, a Szymek bawił się w chowanego z kuzynem. Dlatego nasz Tajemniczy Zamek ciągle jest na etapie tworzenia, ale ... to jest właśnie fajne! Bo zamek to nie jest zabawka na chwilę! Nowe pomysły na zabawę nim przychodzą do głowy co chwilę! Julka i Szymek na pewno jeszcze długo będą swój Tajemniczy Zamek dekorować i bawić się nim na tysiąc sposobów!

A teraz i wy możecie wygrać taki Tajemniczy Zamek dla swoich pociech.... 
Jak? Szczegóły na końcu wpisu!

CHCESZ ZDOBYĆ TAJEMNICZY ZAMEK OD TEKTORADO 
DLA SWOJEGO DZIECKA?

NIC PROSTSZEGO!

ZADANIE KONKURSOWE: W dowolny sposób zaprezentuj swój autorski pomysł na zabawkę z tektury! Może to być rysunek, miniprojekt, zdjęcie lub opis z ciekawym uzadadnieniem. Najbardziej kreatywny pomysł zostanie nagrodzony Tajemniczym Zamkiem od Tektorado!

WYNIKI KONKURSU!

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i inwencję twórczą! Liczyliśmy na większą frekwencję, ale cóż... tym bardziej doceniamy prace, które nadeszły!

Laureatką konkursu zostaje Kasia Gruchała i jej dzieci za bajecznego robota! Czekam na adres: wokoldzieciblog@gmail.comREGULAMIN KONKURSU:1. Wykonaj zadanie konkursowe i prześlij swój projekt w dowolnej formie na adres: wokoldzieciblog@gmail.com. Podpisz się imieniem i nazwiskiem a także dodaj informację o imieniu i wieku dziecka/dzieci. 
2. Możesz polubić nasze profile Facebookowe: Wokół Dzieci oraz Tektorado - kreatywne zabawki. (nie jest to warunek konieczny)
3. Możesz polubić i udostępnić plakat konkursowy zamieszczony na Facebooku: TUTAJ. (nie jest to warunek konieczny).
4. Nagrodą jest Tajemniczy Zamek ufundowany przez Tektorado.
5. Wygrywa jedna osoba, której odpowiedź będzie najciekawsza.
6. Konkurs trwa w dniach 14 - 24.01. 2016.
7. Wyniki ukażą się do 27.01.2016 roku w tym wpisie oraz na Facebooku.
8. Na kontakt od laureata czekamy 5 dni. Po tym czasie wybieramy nową osobę.
9. Facebook nie jest w żaden sposób związany z organizacją tego konkursu.
10. Udział w konkursie można wziąć tylko raz, a uczestnik musi być osobą pełnoletnią.
11. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski na koszt sponsora.
12. Udział w konkursie i spełnienie jego warunków jest dobrowolne.


MIŁEJ ZABAWY!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola