Personalizowana książka na Dzień Babci i Dziadka.

Dzień Babci i Dziadka tuż, tuż! Okazywać miłość dziadkom trzeba cały rok - tego chyba nie trzeba nikomu przypominać - ale warto te wyjątkowe dwa dni specjalnie uczcić. Upominek z okazji święta dziadków powinien sprawić, że poczują się oni wyjątkowo, powinien bawić i wzruszać jednocześnie, a także być pamiątką na długi czas! Taka właśnie jest personalizowana książka z życzeniami od czytajbajki.pl. 


Czytajbajki.pl to personalizowane książki, które będą doskonałym prezentem na różne okazje: urodziny, imieniny, Dzień Dziecka czy Dzień Babci i Dziadka właśnie. Estetyczna, twarda oprawa, kolorowa szata graficzna, w którą wplecione są fotografie dzieci i ciekawy tekst z przekazem - to wszystko łączą w sobie te książki!

Na babcię i dziadka Julki i Szymka czeka już wersja wspólna książki na Dzień Babci i Dziadka. Przyznam, że uśmiechałam się sama do siebie, oglądając ją i chciałabym, żeby 21 stycznia był już dziś! Nie mogę się doczekać reakcji dziadków moich dzieciaczków i jestem przekonana, że będą jednocześnie wzruszeni i rozbawieni!

Dlaczego uważam, że książka od czytajbajki.pl to idealny prezent dla Babci i Dziadka?

* Już sama twarda, lakierowana oprawa pełna jest ... miłości :). Podoba mi się taki design - nie za dużo i nie za mało :).
* Szata graficzna jest kolorowa, urocza i zabawna! Tu Szymek z bukietem kwiatów, tam jako mała pszczółka, za chwilę Julka z toną pyszności (oczywiście od babci), a najbardziej chyba spodobała mi się grafika z "Partią Przyjaciół Dziadziusia" :).
* Wierszowany tekst życzeń kierowany jest prosto do Babci i Dziadka - po imieniu, a jego sens idealnie oddaje stan faktyczny - babcia, która gotuje najpyszniej na świecie, dziadek złota rączka, to, że mają czas mimo pracy i innych obowiązków... Odnajdą w tym tekście siebie! A do tego jest i zabawny i wzruszający!
* Na początku książki można dodać własną dedykację, co jeszcze zwiększy poczucie, że to wyjątkowy prezent!
* Książka jest bardzo starannie wykonana, na dobrej jakości papierze, z dbałością o szczegóły, dzięki czemu na pewno nie zniszczy się szybko (a ręczę, że będzie oglądana i pokazywana rodzinie oraz znajomym wielokrotnie ;)) i stanie się piękną pamiątką na długie lata!

ZOBACZCIE SAMI...

Pozostaje nam z niecierpliwością czekać na Święta Babci i Dziadka, a was zapraszam na stronę czytajbajki.pl, gdzie możecie zamówić własną książkę!
Odwiedzajcie też facebookowy profil Bajki Personalizowane.

WYNIKI KONKURSU!

Zaraz, zaraz - był przecież konkurs na facebooku, w którym można było taką zdobyć :).

Dziękujemy wszystkim za udział i podzielenie się pięknymi wspomnieniami! Wybór nie był łatwy, ale ...

...KSIĄŻKĘ OD czytajbajki.pl WYGRYWA...

Małgorzata Barwiołek-Wójcik Moje wspomnienia związane są z prababcią, która zmarła w 97 roku mając 97 lat. Mieszkała półtorej kilometra od nas, ale codziennie ją odwiedzaliśmy. Miała stary piec połączony z piekarnikiem, w którym trzymała dla nas w takim metalowy kubku herbatę. Trzymała go tam, by herbata była ciepła jak przyjdziemy, a nie była za gorąca. Przychodziliśmy całą gromadą czyli moja czwórka rodzeństwa i ja i wszyscy piliśmy z tego jednego kubka, tą jedną herbatę. Nie było kłótni, że każdy ma mieć swój kubek i swoją herbatę. To było takie miłe zawsze czekała na nas babcia i jej cudowna herbata Emotikon heart

Wzruszył mnie ten wspólny kubek i przypomniał, jak moja babcia zawsze miała dla nas rumianek i mięte zaparzoną w takich metalowych dzbankach, z kolei druga babcia zawsze dawała mi mleko prosto od krowy właśnie w takim metalowym kubku, na który w naszych okolicach mówi się stufek :).

GRATULACJE MAŁGOSIU! 
ZGŁOŚ SIĘ W CIĄGU 2 DNI BEZPOŚREDNIO DO PANA TOMKA Z czytajbajki.pl
kontakt@czytajbajki.pl

Ważny jest szybki kontakt, ponieważ realizacja książki trwa kilka dni!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola