'Leszek Peszek i sezon na kichanie' - kolejnych powodów do śmiechu nie zabraknie!

"Leszka Peszka" poznaliśmy z dzieciakami rok temu i zauroczył nas od pierwszej strony! Ten jedenastoletni, rezolutny chłopiec co rusz pakuje się w jakieś kłopoty, o których opowiada autorowi niniejszej książeczki, a nas czytelników - co tu kryć  - bawią one do łez! Niedawno ukazała się druga część przygód Leszka: "Leszek Peszek i sezon na kichanie".


W kolejnej części przygód Leszka "Leszek Peszek i sezon na kichanie"  Marko Kitti "zdradza nam", kto jest pierwszą miłością Leszka i jak się skończyła pierwsza próba wywarcia na owym obiekcie westchnień wrażenia. Dowiadujemy się także o istnieniu fioletowego myszołowa i o tym, że lepiej brać tabletki na alergię, bo w przeciwnym wypadku można stracić coś naprawdę cennego! A na koniec rozpętuje się prawdziwa pamiętnikowa wojna i Leszek ... traci włosy! Zapomniałabym - jest jeszcze bonus - Leszkowa Niesamowicie Ściśle Tajna Lista Planów. Gwarantuję wam, że leszkowy pech przyprawi was o ból brzucha - ze śmiechu :). 

Już jest dostępna trzecia część przygód Leszka - Leszek Peszek i turecki pieprz". Z pewnością znajdzie się w naszej biblioteczce! Ciekawe, co tym razem wymyśli zwariowany nastolatek, bo że będzie przezabawnie - w to nie wątpimy! 

Książka Marko Kitti idealnie sprawdzi się do samodzielnego czytania dla dzieciaków od lat siedmiu - ośmiu do końca podstawówki. Nie przeraża grubością, ma fajne, duże litery i zabawne ilustracje, a dowcipny język autora i wciągające przygody bohatera sprawiają, że czyta się ją szybko, łatwo i bardzo przyjemnie!

Obie części przygód Leszka Peszka ukazały się nakładem Wydawnictwa DEBIT.
POLECAMY!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola