Przyjemne z pożytecznym, czyli iFiszki Kids na smartfony.

Dziecko plus smartfon? Przeciwników jest wielu, a moim zdaniem i tak nie unikniemy zapoznania dziecka z technologią i nasza w tym głowa, żeby ta relacja była mądra i przynosiła korzyści, a nie w tym, by dziecko przed zdobyczami technologii chronić. 
Wydawnictwo EDGARD przygotowało aplikację mobilną iFiszki Kids, która łączy przyjemne z pożytecznym - poprzez pięć prostych, kolorowych gier dziecko korzystając ze smartfona uczy się angielskiego.


iFiszki Kids Angielski to aplikacja mobilna, którą poprzez AppStore lub Google Play możecie pobrać na swoje smartfony. Pakiet startowy jest darmowy, natomiast później można dokupić dodatkowe pakiety tematyczne.

Na aplikacje składają się dwa główne elementy: NAUKA oraz GRY.

Dziecko najpierw korzysta z opcji NAUKA, gdzie poznaje słówka z różnych grup tematycznych: widzi obrazek, podpis oraz słyszy słówko wymawiane przez lektora. 
Słówka pogrupowane są w następujące grupy tematyczne:
Ciało - Zabawki - Liczby - Cechy - Rodzina - Dom - Owoce - Warzywa - Kolory - Zwierzęta - Pogoda - Jedzenie - Mój dzień - Co robię? (czasowniki) - Ubrania - Szkoła - Pokój - Zawody - Sport - Nastrój - Wakacje - Miasto - Czas - Liczby II - Gdzie to jest? (przyimki) - Narodowości - Wygląd - Hobby - Instrumenty - Święta.

Na dalszym etapie dziecko korzysta z opcji GRY, które mają za zadanie utrwalić poznane słownictwo. Znajdziemy tu  następujące gry:
- Dopasuj słówko
- Dopasuj obrazek
- Co słyszysz?
- Słuchaj i szukaj
- Połącz pary

Kolorowe obrazki, bardzo prosta nawigacja i motywujący system punktowy sprawiają, że iFiszki Kids podobają się maluchom będąc doskonałym przykładem nauki przez zabawę!
U nas świetnie się sprawdza! Julka chętnie gra w gry szlifujące angielski, a ja mam świadomość, że pozwalając jej korzystać ze smartfona, dzięki iFiszkom Kids daję jej przyjemne z pożytecznym.Więcej o aplikacji dowiecie się na stronie Wydawnictwa EDGARD: http://www.jezykiobce.pl/ifiszki-kids-angielski-aplikacja-mobilna,1241.html

[Grafiki pochodzą ze strony Wydawnictwa EDGARD]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola