Pomysły na prezenty świąteczne - cz. 5 WADER: ZESTAW MAŁY MECHANIK.

Macie w domu małego wielbiciela młotków, śrubokrętów i kluczy? Sprawcie mu jego własny ZESTAW MAŁEGO MECHANIKA, dzięki któremu będzie mógł poczuć się jak prawdziwa złota rączka! Ten bardzo funkcjonalny zestaw to trzecia już propozycja idealna pod choinkę od WADERA.


ZESTAW MAŁY MECHANIK to czworokątne wiaderko umieszczone na dwukołowym wózeczku do ciągnięcia oraz narzędzia takie jak: młotek, śrubokręt, kombinerki, różnego rodzaju klucze plus śrubki do kompletu. Na wózeczku zamontowana jest "półeczka"  z otworami, w których można umieścić narzędzia. 

Zabawka wykonana jest z mocnego plastiku i ma bardzo ładne, żywe kolory. Wózeczek idealnie pasuje do wzrostu trzylatka (zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3 lat, a mój Szymek ma 3 i pół roczku oraz ok. 102 cm wzrostu) i bez problemu daje się prowadzić przez "małego mechanika". Szymek często podkradał tacie śrubokręty i młotki z szuflady, a jak wiadomo nie jest to bezpieczne, więc kończyło się płaczem. Wreszcie narzędzia trzeba było przełożyć w inne miejsce. Odkąd w jego rączki trafił zestaw dla małego mechanika od WADERA, wreszcie pragnienie majsterkowania tak jak tata zostało zaspokojone w sposób bezpieczny :). 
Najfajniejszą zabawą jest reperowanie pojazdów - tak się składa, że większość z nich też jest marki WADER :) - na przykład  LORA TRANSPORTOWA (>>> zobacz tutaj<<<).


Zabawka równie dobrze nadaje się do zabawy w domu, jak i na świeżym powietrzu. Wiosną na pewno zabierzemy wózek na podwórko, a latem na plażę. Wiaderko świetnie nadaje się do piasku i wody, a na wózeczku można wozić nie tylko narzędzia, ale i różne inne rzeczy. Ja bardzo cenie taką funkcjonalność w zabawkach, a WADER dba o nią właściwie we wszystkich swoich produktach!


W promocji zimowej ZESTAW MAŁY MECHANIK możecie kupić za jedyne.... :) sami zobaczcie >>>TUTAJ <<<  Jeszcze zdążycie przed pierwszą gwiazdką :).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola