Pomysły na prezenty świąteczne cz. 4 - WADER: GARAŻ Z DROGĄ.

Trzypoziomowy garaż, myjnia, serwis naprawczy, stacja benzynowa i ulica w jednej zabawce? Tak! Garaż z drogą marki WADER daje tyle zabawy na raz! Jeśli nie macie jeszcze prezentu gwiazdkowego dla synka, siostrzeńca czy innego małego chłopczyka, to propozycja dla was!Garaż z serii KID CARS marki WADER to bajecznie kolorowa zabawka, która spodoba się każdemu małemu fanowi motoryzacji! Kolejny raz WADER nie zawodzi jakością wykonania, pomysłowością i znajomością oczekiwań maluchów!Trzy poziomy garażu połączone są podjazdami, ale można też przemieszczać autka za pomocą windy. Na poziomie pierwszym znajduje się stacja benzynowa, serwis naprawczy z podnośnikiem i myjnia samochodowa. Do garażu dołączona jest składana, plastikowa droga licząca aż 3 metry! W zestawie znajdują się dwa autka, znaki drogowe i naklejki, które urozmaicą zabawę i ozdobią plastikowe elementy. Krótko mówiąc - w jednej zabawce chłopiec znajdzie wszystko, co potrzebne do świetnej zabawy autkami!

Zestaw zapakowany jest w duży karton, do którego dołączona jest instrukcja. Garaż trzeba złożyć samodzielnie, co dla kogoś, kto ma o tym odrobinę pojęcia, nie powinno być problemem. Ze mnie konstruktor marny, ale jako że taty akurat nie było z nami w domku, musiałam podjąć się tego zadania i choć nie zrobiłam tego w 15 minut, to dałam radę :). ( A jaka byłam z siebie dumna ;) )

Dużą zaletą zabawki jest fakt, że równie dobrze można się nią bawić z dołączoną drogą, jak i bez niej. Odłączając elementy składające się na drogę, można łatwo przenosić łapiąc za przymocowaną na samej górze rączkę. Po odczepieniu drogi, garaż nie zajmuje też wiele miejsca. (Po rozłożeniu garaż ma wymiary 90 cm x 80 cm.)


Szymek znalazł GARAŻ Z DROGĄ w bucie 6 grudnia. Jego reakcja mówiła wszystko - najpierw , co minutę pytał, czy już go złożyłam i dzielnie mi asystował podczas składania zabawki, a potem przez calutki dzień bawił się na całego (na dowód zdjęcie poniżej)!. 
Nawet jadąc w gości do babci i dziadka, musiałam zapakować garaż do bagażnika, żeby mógł go zabrać ze sobą. 
Co więcej - tak naprawdę  garaż nie jest przeznaczony wyłącznie dla chłopców! Julka też nie mogła się od niego oderwać razem ze swoimi zwierzątkami Littlest Pet Shop :). Fantastycznie bawili się też razem budując waderowo - paetschopowe miasteczko :). 
Jako mama dwójki dzieci właśnie takie zabawki cenię najbardziej!
Po więcej informacji i zabawce idźcie na stronę sklepu WADERA  >>> KLIK<<<

Widzieliście recenzję kolorowego serwisu z tacą? 
Jeśli nie klikajcie TUTAJ. 
A jutro trzecia propozycja na gwiazdkę od WADERA!
Mam nadzieję, że zainspiruję niezdecydowanych Mikołajów :).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola