Pomysły na prezenty świąteczne cz. 3 - WADER: KOLOROWA TACA Z NACZYNIAMI.

Zabawki polskiej marki WADER są przez nas kochane od dawna. Za trwałość, estetykę wykonania, żywe kolory, pomysłowość, a przede wszystkim za miłość do dzieci, która z nich bije! Jeśli jeszcze nie wiecie, co podarować dzieciom po choinkę... ups, przepraszam - co zamówić u Świętego Mikołaja, może skusicie się na kolorową tacę z naczyniami? Zobaczcie, dlaczego warto!


Taca z naczyniami  od WADERA to aż 30 elementów: 8 filiżanek, 8 spodeczków, 8 łyżeczek, cukierniczka z przykrywką oraz dwa dzbanuszki, a wszystko to na solidnej tacce.

Naczynia wykonane są z bezpiecznego plastiku dopuszczonego do kontaktu z żywnością, a ponadto można je myć w zmywarce i podgrzewać w mikrofalówce.


 Naczynia są na tyle duże, że nadają się nie tylko dla lalek, ale też na prawdziwe podwieczorki, proszone herbatki i pikniki!
I jednocześnie na tyle małe, że idealnie pasują do drobnych rączek i nie zajmują wiele miejsca.


W dniu, w którym Julka ją dostała od razu zorganizowała poczęstunek w swoim pokoju, na który składały się landrynki i sok pomarańczowy :). Zaproszeni byliśmy ja - mama i Szymon. Muszę przyznać, że zabawa była przednia :) !Taka zabawkowa zastawa daje mnóstwo możliwości zabawy i świetnie "integruje", bo najlepiej bawić się nią wspólnie z kimś: z bratem, siostrą, koleżanką, mamą, tatą...  Ale w towarzystwie zabawek też jest fajnie!

Świąteczny czas sprzyja spotkaniom, a radość dziecka będzie niesamowita, kiedy będzie mogło zasiąść do stołu z własnym kubeczkiem i spodeczkiem albo urządzić świąteczne przyjęcie lalkom i misiom!

Latem z kolei będzie idealny na pikniki na świeżym powietrzu! My już nie możemy się doczekać aż zabierzemy go do ogrodu!


30-elementowy zestaw zapakowany w siateczkowy woreczek kosztuje tylko nieco ponad 30 zł! Prezent nie musi być drogi, aby sprawił mnóstwo frajdy!


Kolorowy serwis WADER kupicie tu: KLIK KLIK

To nie koniec prezentowych propozycji od WADERA! Wypatrujcie kolejnego wpisu, a w nim tym razem coś dla chłopców!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola