W Nowy Rok z Małym Księciem - kalendarz i notatnik.

Mały Książę stworzony kilkadziesiąt lat temu przez Antoine de Saint - Exupery'ego to postać symboliczna. Ten baśniowy, kruchy chłopiec uczy wielkich rzeczy i otwiera oczy na małe szczęścia. Z Małego Księcia się nie wyrasta! Wydawnictwo Znak Emotikon zadbało o to, abyśmy mogli Małego Księcia i jego złote myśli mieć przy sobie każdego dnia w postaci kalendarza i notesu.


Kalendarz i notes zachwycają już okładkami, a potem jest tylko piękniej! Rysunki wprost z "Małego Księcia" i dziesiątki wyjątkowych cytatów zdobią karty tych publikacji, a właściciela skłaniają do refleksji i inspirują.


Kalendarz wydany jest w wersji tygodniowej, posiada też dodatkowe miejsce na notatki. Zapiszecie w nim wszystko, co ważne - od listy zakupów, przez wizyty u dentysty po własne złote myśli. Dzięki napotykanym na jego kartach bohaterom opowieści o Małym Księciu odróżnicie jednak to, co ważne od tego, co najważniejsze...

"Wpisz spotkanie z biznesmenem, królem i latarnikiem.
Dzięki lisowi nigdy nie zapomnisz o przyjaciołach.
Róża zawsze będzie Ci przypominać o wszystkich ukochanych osobach.
Zapamiętaj, że gdy nocą spojrzysz w niebo, dla Ciebie wszystkie gwiazdy będą się śmiały."

(opis ze strony wydawnictwa).

Biorąc ten niezwykły kalendarz do rąk poczułam, że nadchodzący rok musi być wspaniały! 

Nie masz jeszcze kalendarza? A może szukasz wyjątkowego prezentu dla wyjątkowej osoby?

KLIKNIJ TUTAJ i zobacz kalendarz na stronie wydawnictwa!Notes podobnie jak kalendarz wydany jest w pięknej, twardej oprawie. Czyste kartki, na których możesz zapisywać, co tylko chcesz, urozmaicone są oryginalnymi ilustracjami wprost z "Małego Księcia" i fragmentami tekstu.

"Wyjątkowy notes z pięknymi ilustracjami i cytatami z Małego Księcia. Jeśli sądzisz, tak jak lis, że mowa jest źródłem nieporozumień, wystarczy, że coś narysujesz."

(opis ze strony wydawnictwa)

To jest ten typ notesu - książki, który kartkuje się z namaszczeniem, ogląda po kilka razy dziennie i bardzo chce zapisać w nim coś naprawdę wyjątkowego!

Idealny pomysł na prezent - i to bez względu na wiek!

KLIKNIJ TUTAJ i zobacz notes na stronie wydawnictwa!Za piękny prezent dziękuję Wydawnictwu Znak Emotikon.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola