Pluszowy konkurs we współpracy z kampanią 'Pneumokokom mówimy szczepimy!!!'.

25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia - najlepszego i ponadczasowego przyjaciela wszystkich dzieci. Pamiętacie swoje ukochane misie? Ja dzieliłam z bratem Kubusia wypełnionego trocinami i pluszowego Michała :). Ależ bym chciała dzisiaj móc te misiaki przytulić!


A wiecie, że święto to ustanowiono w 2002 roku w setną rocznicę powstania maskotki? Podobno w 1902 roku prezydent USA Roosvelt wybrawszy się na polowanie, uratował małego, postrzelonego przez towarzysza łowów niedźwiadka. Świadek tego wydarzenia opisał je w gazecie uwieczniając niedźwiadka na rysunku. Gazetę z kolei przeczytał producent zabawek. I tym sposobem powstał pluszowy miś nazywany od zdrobnienia imienia prezydenta Roosvelta (Teodor) - Teddy Bear. Przyznacie, że wzruszająca i ciekawa historia :)?

Miśki są przyjaciółmi dzieci. Ja uważam, że ich przyjaciółmi są także szczepienia, które pomagają chronić przed groźnymi chorobami i ich następstwami!

Razem z organizatorami kampanii "Pneumokokom mówimy - szczepimy!!!" przygotowałam dla was fantastyczny, pluszowy konkurs!

UWAGA - MAMY WYNIKI KONKURSU!

Donata Andrzejewska
Joanna Pyzik
Tomasz Groerski

- otrzymujecie pościel w misiowy wzór lub pluszowego misia!
Zgłoście się poprzez wiadomość PW na Facebooku do współorganizatora konkursu:

Ale to nie wszystko! Mamy też niespodziankę!
WSZYSCY, którzy brali udział w konkursie i zgłoszą się do mnie podając adres do przyszłego poniedziałku, otrzymają nagrodę pocieszenia w postaci książeczki - mini poradnika "Maluszek i ja"!

Czekam na wasze adresy: wokoldzieciblog@gmail.com

DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNĄ ZABAWĘ :).


Konkurs #PluszowyMis #Przyjaciel #Obronca #Luzusia


Czy wiecie, że 25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia? Najwspanialszy przyjaciel dzieci, powiernik wszystkich trosk, niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – długo moglibyśmy wymieniać role, jakie pluszowy miś pełni w życiu naszych maluchów.

Choć na rynku pojawiają się coraz bardziej nowoczesne zabawki, to moda na zwykłego misia raczej nigdy nie przeminie. Nasz Luzuś również ma swojego Misia Zdzisia, który broni go przed pneumokokomi i jest towarzyszem wszystkich zabaw. A czy Wasze dzieci mają swojego ulubionego pluszaka?


Aby wziąć udział w konkursie, przyślij nam zdjęcie swojego Dziecka z ulubionym misiem w zabawnej, codziennej lub wzruszającej sytuacji. Pokaż, że Pluszowy Miś to ponadczasowa zabawka, a także świetny przyjaciel.Razem z autorką bloga Wokół Dzieci wyłonimy trzech zwycięzców, którzy otrzymają od nas do wyboru: komplet pościeli dziecięcej w misiowy wzór lub Pluszowego Misia.
Warunki:


1. Zamieść w komentarzu na fanpage’u Wokół Dzieci zdjęcie konkursowe i otaguj je hashtagami #PluszowyMis #Przyjaciel #Obronca #Luzusia #Szczepimy


3. Będzie nam miło jeśli udostępnisz post konkursowy i zaprosisz innych do wspólnej zabawy.

4. Konkurs trwa od 23.11 do 30.11 do godziny 23.59, wyniki zostaną podane maksymalnie w ciągu tygodnia.

5. Jedna osoba może wygrać jedną nagrodę.

6. Nagrody nie można wymienić na ekwiwalent pieniężny.

7. Biorąc udział w konkursie zezwalasz na publikacje i korzystanie z przesłanego zdjęcia przez organizatorów.


Zdjęcia prac będą publikowane w galerii profilu Szczepimy.

Organizatorami i sponsorami konkursu są blog wokoldzieci.blogspot.coml oraz organizatorzy kampanii www.szczepimy.com.pl, a Facebook nie ma nic wspólnego z jego organizacją.Zapraszamy do udziału!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola