Puzzle inne niż wszystkie - poznajcie Puzzlove!

Kiedy zobaczyłam te puzzle na stronie sklepu, pomyślałam: "Tak właściwie to puzzle czy naklejki?". Otóż to niezwykle oryginalne połączenie jednego i drugiego! Dla tak niecierpliwej osoby jak ja, ułożenie i przyklejenie puzzli - naklejek na ścianie było nie lada wyzwaniem, ale okazało się też być fajnym relaksem a jaki dało efekt! Zobaczcie sami!


Hasło przewodnie Puzzlove brzmi: "Zabawa do kwadratu!". Spójrzcie na powyższe zdjęcie, a dowiecie się dlaczego! Otóż te wyjątkowe dekoracje do naklejania na ściany jak też różne inne powierzchnie (np. meble) mają postać kwadracików, które naklejane według załączonego wzoru tworzą określony obrazek. 
Kwadraciki wykonane są z dwustronnej, bezpiecznej dla dzieci folii. Nie zostawiają śladów nawet mimo przyklejania i odklejania, a trzymają się praktycznie na każdej powierzchni. U nas zostały przyklejone na ścianie typu "kornik" i w ogóle się nie odklejają, co w przypadku zwykłych naklejek naściennych wcale nie było tak oczywiste.Puzzlove to niebanalna zabawa dla małych i dużych, która rozwija zdolności manualne, pomaga ćwiczyć precyzję i cierpliwość oraz twórcze myślenie. Kwadraciki można odklejać i przyklejać ponownie, jeżeli za pierwszym razem coś nie wyjdzie, a ponadto w każdym zestawie znajduje się zapas kwadracików, który przyda się w razie, gdyby jednak któryś z elementów układanki się zniszczył. Dodatkowe kwadraciki mogą też posłużyć jako kolejne elementy wzoru - Julka na przykład zrobiła swojemu kociakowi miseczkę z mlekiem :).


U nas zagościł Spiderman, którego możecie kupić TUTAJ oraz kociak dostępny TUTAJ. Obie puzzlo - naklejki zostały przyklejone na honorowych miejscach, czyli nad łóżkami Julki i Szymka.

Odwiedźcie koniecznie stronę puzzlove.pl gdzie znajdziecie ogromny wybór naklejek - puzzli oraz facebookowy profil PUZZLOVE


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola