Mała książeczka o kształtach.

Wasze pociechy umieją już rozróżniać kształty? Nie? Mam zatem dla was i da nich recenzję niewielkiej, aczkolwiek bardzo wdzięcznej książeczki, która pomoże im się kształtów nauczyć! Jeśli zaś umieją już odróżnić koło od kwadratu, to ta sama książeczka pomoże im tę wiedzę utrwalić i doskonalić zdolności manualne oraz wspomoże naukę liczenia i kolorów.  Książeczka "Uczę się kształtów" wydana nakładem Wydawnictwa AWM  to świetna propozycja dla najmłodszych - zobaczcie sami!


O wyjątkowości tej niepozornej książeczki stanowią przede wszystkim zmywalne kartki, które sprawiają, że można z niej korzystać wielokrotnie. Wystarczą flamastry i chusteczki! Dziecko może łączyć przerywane linie tworząc określone kształty tyle razy, ile ma ochotę a dzięki temu książeczka posłuży długo do świetnej zabawy połączonej z nauką!

Książeczka jest bajecznie kolorowa i zawiera wszystkie podstawowe figury geometryczne plus kształty często spotykane w życiu codziennym jak np. serce czy kwiat. Każda figura to przykłady przedmiotów, zwierząt i roślin o podobnym kształcie, rysunki z przerywanymi liniami do łączenia i kolorowania oraz zadania wymagające policzenia. 

Szymek z dużym zainteresowaniem oglądał książeczkę i próbował rozwiązywać zadania. Nie możemy się jeszcze pochwalić idealnym chwytem ołówka i wielkimi sukcesami plastycznymi, ale ta książeczka jest świetnym treningiem i doskonale nadaje się właśnie dla trzy, czterolatków, które dopiero rozwijają zdolności manualne i plastyczne!

Książeczkę możecie kupić na stronie Wydawnictwa AWM za jedyne 7,99 zł! 

Dziękujemy za książeczkę:


A was zapraszam na facebookowy profil Wydawnictwa: AWM na Facebooku
oraz na stronę www: http://www.awm.waw.pl/.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola