Taka jazda tylko z Waderem! [+ KONKURS!].

Autka i pociągi - który chłopiec ich nie kocha? I i wiele dziewczynek nie pogardzi zabawą nimi! Można nimi jeździć po dywanie, po meblach czy piasku, a dzięki WADEROWI każdy mały miłośnik autek i pociągów może mieć swoją własną kolorową, pełną zakrętów, zjazdów i podjazdów trasę - na przykład Stację Przesiadkową Kids Cars! Chcecie dowiedzieć się o niej więcej i mieć szansę zdobycia własnej? Czytajcie zatem dalej... ;). 


Stacja Przesiadkowa z serii Kids Cars od WADER - WOŹNIAK to 5-metrowy zestaw składający się z torów kolejowych, autostrady oraz dwupoziomowego garażu. Wszystko wykonane z trwałego, kolorowego i bezpiecznego dla dzieci plastiku. Elementy trasy łączą się ze sobą na zasadzie puzzli. Do zestawu zapakowanego w efektowne (wielkie! :)) pudło dołączone są naklejki oraz tekturowe elementy do wycięcia doskonałe dla urozmaicenia zabawy, a także aż cztery pojazdy: dwa kolorowe autka oraz lokomotywa z wagonikiem. 

Szymuś (3 latka) bawił się wcześniej podobnymi zestawami u kuzyna i od dawna marzył o własnym. Jakaż była jego radość, kiedy rozpakowaliśmy wielgachne pudło i złożyliśmy zabawkę!Sam pomagał przy łączeniu elementów, co wymagało sporo logicznego myślenia a i ćwiczy zdolności manualne małych rączek i przy naklejaniu naklejek. Swój udział miała też Julka, która również naklejała, a także wycinała tekturowe elementy. Po złożeniu trasy, zabawa trwała nieprzerwanie całe popołudnie! Jeździły nie tylko autka dołączone do zestawu, ale też inne z szymkowego dobytku, na trasę wjeżdżały również traktory i wbiegały znienacka dinozaury... :). Stacja Przesiadkowa Kids Cars to mnóstwo możliwości zabawy! Kilka pojazdów plus nieograniczona wyobraźnia dziecka sprawią, że ta zabawka nigdy się nie znudzi! A kiedy dziecko z niej "wyrośnie" będzie bawić młodszego brata czy siostrę, bo zabawki WADER są nie tylko piękne, ale też bardzo, bardzo mocne! 
I za to uwielbiamy WADERA! A wy :)?

A TERAZ ... KONKURS :).

Wraz z WADEREM przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym do zdobycia jest Stacja Przesiadkowa Kids Cars!

REGULAMIN:

1. Prześlij na adres: szymusiowa@gmail.com zdjęcie pokazujące, jak bardzo twoje dziecko lubi różnego rodzaju pojazdy!
Pokaż miłość malca do autek, pociągów, motocykli...  Może to być twórczość dziecka, malec podczas zabawy czy jazdy samochodem... Im bardziej kreatywna będzie fotografia, tym lepiej! Dajcie się ponieść wyobraźni!
W mailu dopiszcie imię i nazwisko oraz wiek dziecka/dzieci, a także dane osoby zgłaszającej.
W tytule wpiszcie: KONKURS WADER.

2. Jedna rodzina  =  jedno zgłoszenie. 

3. Praca musi być UNIKALNA - stworzona specjalnie na ten konkurs lub przynajmniej nie biorąca udziału w innych konkursach!
4. Konkurs trwa w dniach 2.09.2015 - 8.09.2015 włącznie. Wyniki ogłoszę w ciągu 3 dni od zakończenia.

5. Będzie miło, jeśli polubicie Wader - Fabryka Zabawek oraz Wokół Dzieci na facebooku, ale nie jest to warunek konieczny.Można też udostęniać informację o konkursie znajomym i zapraszać ich do zabawy :).

6. W konkursie wygrywa jedna osoba, której zdjęcie będzie według mnie najciekawsze. Nagrodą jest Stacja Przesiadkowa Kids Cars od WADERA!
Zobaczcie ją tutaj: KLIK

7. Organizatorem konkursu jest blog wokoldzieci.blogspot.com, a sponsorem WADER - WOŹNIAK Sp. z.o.o.

7. Facebook nie jest w żaden sposób związany z organizacją niniejszego konkursu.

WYNIKI KONKURSU!

Moi Drodzy napłynęło 29 prac - niby niedużo, a mimo to wybór był szalenie trudny! Wielu z was stworzyło piękne prace plastyczne, inni pokazali niesamowite kolekcje, a jeszcze inni świetne ujęcia z pojazdami. Musiałam jednak obrać jakieś kryterium i stała się nim ... pasja! Dostrzegłam ją szczególnie w jednym zdjęciu i jestem pewna, że i wy zobaczycie to samo co ja...:).

Laureatem konkursu został Piotruś Dembkowski -  nie tylko kolekcja autek, ale też książki i przede wszystkim cała masa własnoręcznie wykonanych rysunków pojazdów z pewnością zbieranych przez długi czas. Piotrusiu myślę, że należy ci się nagroda! Stacja Przesiadkowa WADER wędruje do ciebie! 


Mamę Piotrusia poproszę o adres na: szymusiowa@gmail.com
GRATULUJĘ!

CZEKAM NA WASZE FOTKI I ŻYCZĘ MIŁEJ ZABAWY!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola