Dziecko na warsztat edycja 3 - jestem i ja!


To już 3 edycja projektu "Dziecko na warsztat". Tym razem i ja dołączyłam do grona fantastycznych blogerek, które co miesiąc przygotowują tematyczny warsztat dla swoich (i nie tylko swoich) dzieci. To wspaniały pomysł na spędzenie czasu z pociechami w ciekawy, kreatywny i pożyteczny sposób. Ja szczerze przyznaję, że kreatywne zabawy z dziećmi nie są moją mocną stroną - częściej po prostu czytamy książki, idziemy na spacer albo robimy miny. Zawsze z zachwytem czytam i oglądam, co tworzy Ilona z bloga Kreatywnym Okiem, Ewelina z Kreatywnie w domu czy Natalia ze Schwytanych Chwil. Właśnie dlatego postanowiłam w tym roku dołączyć do projektu "Dziecko na warsztat". Dziś miał powstać pierwszy wpis z tej serii, ale niestety z powodów osobistych nie dałam rady go zamieścić. Przede mną jednak jeszcze wiele szans co miesiąc i mam nadzieję nie zawieść - i was, i siebie, i dzieciaków! 

Oto harmonogram wpisów warsztatowych - którego najbardziej jesteście ciekawi?
28 września - temat dowolny
26 października - astronomia
30 listopada - doświadczenia
21 grudnia - tradycje
25 stycznia - geografia
29 lutego - matematyka
21 marca - podróże/podróżnicy
25 kwietnia- zabawy terenowe/podwórkowe
30 maja - zwierzęta/rośliny
27 czerwca - temat dowolny

Poniżej znajdziecie mapę z aktywnymi linkami do wszystkich blogów biorących udział w projekcie - klilkajcie w logo i czytajcie inspirując się do woli! 

Mam nadzieję, że cierpliwie poczekacie na mój pierwszy wpis warsztatowy - do 26 października - i że w przyszłym roku i wy się przyłączycie!


Dziecko na warsztat

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola