Pokoloruj świat z Bambino! [+ KONKURS!]

Dzieciństwo - magiczny czas, w którym trawa jest bardziej zielona, a niebo bardziej niebieskie. Czas, w którym tęcza potrafi przykuć uwagę i zafascynować bardziej niż nowy odcinek ulubionej bajki w telewizji, a motyle jawią się niczym zaczarowane, bajkowe stworzenia.. Czas, w którym wyobraźnia jest nieograniczona a sny realistyczne jak nigdy potem...

Mając kilka lat każdego dnia odkrywa się świat i jego barwy.
Produkty Bambino sprawiają, że dzieciństwo jest jeszcze bardziej kolorowe! Ja doskonale pamiętam kredki Bambino, które wkładałam do swojego małego plecaczka maszerując w granatowym fartuszku do "zerówki". Dzisiaj produkty Bambino towarzyszą moim dzieciom - zarówno w szkole jak i w domu.Kiedy spytałam was na Facebooku, moi drodzy czytelnicy, jakie kredki kupujecie swoim dzieciom, odpowiedzieliście niemal jednogłośnie: BAMBINO! I ja się do tego głosu przyłączam!

Najpierw sięgamy po grube kredki w drewnianej oprawie i podobne ołówki przeznaczone dla najmłodszych dzieci, które dopiero zaczynają przygodę z pisaniem i rysowaniem. Grubsze kredki łatwiej trzymać w rączce, a bajeczne kolory kredek Bambino sprawiają, że rysowanie jest naprawdę fascynujące!
Potem "przerzucamy" się na kredki trójkątne, których kształt również ułatwia ich trzymanie w rączce. Są idealne dla przedszkolaków i dzieci w początkowych klasach szkoły podstawowej. 
A przez cały czas towarzyszą nam także krótkie kredki Bambino (te w papierowej owijce), farby plakatowe, pastele i flamastry. 
Miękka kreska, żywe kolory (zloty i srebrny to hity mojej Julki :)) i idealne krycie - to cechy, które wyróżniają produkty Bambino. Za nie uwielbiają je zarówno dzieci jak i rodzice (prawda :)?).

W ofercie znajdują się produkty, które pozwalają wyposażyć dziecko plastycznie od A do Zet: plastelina, farby, bloki, zeszyty, kleje (introligatorski to nasz hit!), nożyczki, gumki do ścierania, ołówki, kolorowy papier, teczki.
My z Bambino przygotowaliśmy wyprawkę dla Julii do II klasy oraz wyposażyliśmy nasze domowe biurko, w którym znajdują się wszelkie przybory niezbędne do wspaniałej, kreatywnej zabawy.

Chcecie dowiedzieć się więcej i lepiej poznać markę Bambino? Zaglądajcie TUTAJ.


St - Majewski stworzył również linię produktów szkolnych opatrzonych logiem UNICEF - są to produkty plastyczne Bambino oraz papiernicze UNIPAP. Kupując je, wspieracie znaną na całym świecie instytucję, która pomaga najbardziej potrzebującym dzieciom. 7% wartości sprzedaży z każdego produktu zostanie przekazane a rzecz UNICEF.

Muszę przyznać, że jest to wspaniała inicjatywa – przybory plastyczne kupuje każdy rodzic i to przecież nie tylko dzieci w wieku szkolnym. Fantastycznie, że dbając o rozwój swoich pociech, możemy także pomóc potrzebującym. Niemniej ważny jest fakt, że możemy dzięki temu uwrażliwiać na krzywdę innych dzieci. St-Majewski zamieścił na produktach z logo UNICEF wiele ciekawych informacji dotyczących działalności fundacji oraz pomocy potrzebującym dzieciom. Warto wspomnieć, że współpraca pomiędzy St -Majewski a UNICEF została zaplanowana na kolejne lata, a w planach tych ważne miejsce zajmuje angażowanie polskich dzieci w pomoc rówieśnikom z najbiedniejszych krajów. Oby więcej takich inicjatyw!

Więcej o całej akcji TUTAJ.


St -Majewski to jednak nie tylko przybory plastyczne, ale także fantastyczne tornistry, plecaki, torby i piórniki. Są t produkty licencyjne, na których widnieją postacie z najbardziej znanych bajek i filmów! Dzieciaki szaleją na ich punkcie ;).

W nasze ręce trafił tornister wraz z piórnikiem na licencji My little Friend raz torba z Violettą. Chyba nie muszę wam mówić, że Julia już jest spakowana i odlicza dni d 1 września... :).


Lato to nie tylko plażowanie i zabawa grabkami i łopatką! 
My mając to szczęście, iż mieszkamy w malowniczej wsi, często pakujemy do plecaka kredki, plastelinę, flamastry i bloki i udajemy się na pobliską łąkę. 
Tam rozkładamy koc i ...kolorujemy świat z Bambino!
 Rysujemy to, co widzimy dookoła, a czasem po prostu to, co podpowiada nam fantazja, kolorujemy obrazki i świetnie się bawimy! Najmłodszy artysta w rodzinie, czyli Szymek z lubością doświadcza miękkości plasteliny, liczy kredki w pudełku, nazywa kolory i kreśli swoje arcydzieła z kresek i kropek :).
Polecamy każdemu takie tworzenie w plenerze, kiedy pogoda dopisuje!
KONKURS!
Razem z St - Majewski przygotowaliśmy dla was fantastyczny konkurs!
 Możecie powalczyć o jeden z trzech świetnych zestawów produktów:

1 ZESTAW ŚNIADANIOWY MAX STEEL SKŁADAJĄCY SIĘ Z BIDONU I ŚNIADANIÓWKI.

1 ZESTAW UPOMINKOWY MY LITTLE PONY1 ZESTAW EVER AFTER HIGH SKŁADAJĄCY SIĘ Z: TORBY, SEGREGATORA I PLASTELINY.

REGULAMIN:

1. ZADANIE KONKURSOWE: Poproś dziecko, by dowolną techniką plastyczną stworzyło obrazek na jeden z wybranych tematów:

1. Moje najpiękniejsze wspomnienie z wakacji.
2. Moja szkoła / przedszkole.


2. Pracę podpisaną imieniem i wiekiem dziecka raz swoim imieniem i nazwiskiem prześlij mi na adres: szymusiowa@gmail.com dopisując,  który zestaw walczysz!
Każdy zgłaszający (rodzic, opiekun) zgłasza JEDNĄ pracę!

3. Prace będę publikować w galerii na Faceboku, a więc przesyłając ją zgadzasz się na publikację.

4. Organizatorem konkursu jestem ja, czyli blog Świat się kręci wokół dzieci, natomiast sponsorem jest firma St - Majewski. Facebok nie jest w żaden sposób związany z organizacją zabawy.

5. Konkurs trwa w dniach 14.08. - 20.08.2015 włącznie.

6. Wyniki ukażą się 23.08.2015 w niniejszym  wpisie, a laureatów wybiorę osobiście.

7.  Podczas wyboru zwycięzców będę się kierować zarówno kreatywnością i walorami estetycznymi, jak i zwracać uwagę na wiek twórcy i jego wyobraźnię :). Czasem kilka kresek mówi wszystko, także nie martwcie się, że wasze dzieci nie potrafią pięknie rysować - POTRAFIĄ! :)

8. Życzymy wraz ze sponsorem miłej zabawy i czekamy na wasze prace!

BAWCIE SIĘ DOBRZE!

WYNIKI KONKURSU:


Decyzja była bardzo trudna, bo najtrudniej wybierać spośród prac dzieci. Widać, że włożyły w nie całe swoje serducha! Jednak będzie jeszcze wiele okazji, aby zdobyć u mnie coś dla najmłodszych! Zatem - do rzeczy - męska decyzja została podjęta przez Jury, w którego skład wchodziłam ja, ja i ja :P.

Zestaw My Little Pony powędruje do Małgosi Jakubczak (lat 5) za tę pracę:


Zestaw Max Steel otrzymają Ania (lat 5) i Michał (lat 8) Warkowscy za tę pracę:


Zestaw Ever After High powędruje do Ani Baranowskiej (lat 10) za tę oto pracę:


Jako, że nie mogłam się zdecydować przyznałam też nagrodę specjalną dla Kasi Piekut (lat 4,5) - (jest to drobna nagroda ufundowana przeze mnie):


Wszystkich laureatów proszę o adresy na: szymusiowa@gmail.com  w ciągu 7 dni od dnia ogłoszenia wyników (czyli macie czas do 30.08. włącznie).

Wpis oraz konkurs powstały przy współpracy z:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola