Klocki inne niż wszystkie [+KONKURS!].


Klocki mogą być drewniane, mogą być LEGO albo obrazkowe. Dzieci je kochają i nie zmienia się to od pokoleń. Wader [jeden z naszych ulubionych, polskich producentów zabawek] stworzył klocki inne niż wszystkie - klocki puzzle, klocki listki, klocki jeżyki i klocki funny. Wszystkie wyjątkowe zarówno pod katem formy, sposobów ich łączenia jak i możliwości zabawy, jakie dają. Do nas trafiły KLOCKI FUNNY. Zobaczcie, jak się bawimy!KLOCKI FUNNY to zestaw 36 klocków o różnych kształtach: mamy tu klocki kuliste, w kształcie gwiazdek, kół i "prętów", a do tego wszystkiego plastikowe główki zwierzątek. Klocki składają się w ciekawy sposób kształtujący zdolności manualne i twórcze myślenie. Można z nich budować zwierzątka, ale też zupełnie abstrakcyjne budowle jak np. kosmiczne pojazdy, drzewka czy stworki wprost z dziecięcej wyobraźni. Jest barwnie, niebanalnie i ciekawie!
KLOCKI FUNNY są przeznaczone dla dzieci od lat 3. Świetnie bawią się nimi zarówno Szymon i kuzyn Ksawery (3 i pół roku)  jak i Julka (7 i pół roku). Jak widać na zdjęciach tworzą z nich nie tylko zwierzątka, ale też nawet biżuterię, ozdoby do włosów i dżojstiki do niby - gier :).
Oryginalne kształty niesamowicie pobudzają wyobraźnię dzieci i skłaniają do wymyślania zupełnie nowych budowli, których nie dałoby się stworzyć z "tradycyjnych" klocków. To ogromna zaleta tych klocków! Tutaj nie da się ustawić klocków jeden na drugim i mieć gotowej wieży! Tu trzeba kombinować, próbować łączyć klocki na różne sposoby, by w końcu stworzyć coś, co okazuje się prawdziwym arcydziełem :). 
Klocki są zamknięte w kartonowym pudełku lub plastikowym pojemniku. Świetnie sprawdzi się kupienie nawet 2 zestawów, co da dzieciom większe możliwości tworzenia. Klocki do nabycia TUTAJ: http://wadertoys.eu/ i ... do wygrania w konkursie!

KONKURS!

WYNIKI!

Wszystkie budowle były wspaniałe i strasznie trudno było mi wybrać. Dlatego spośród kilku moich faworytów, którzy wybudowali szczególnie oryginalne budowle, moje dzieci wybrały zwycięzcę...

Klocki wygrywa ... DOMINIKA 
SZULC!

Proszę o adres na maila: szymusiowa@gmail.com

GRATULUJĘ!!!Wraz z WADEREM przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym do zdobycia są właśnie KLOCKI FUNNY!

REGULAMIN:

1. Prześlij na adres: szymusiowa@gmail.com zdjęcie swojego dziecka wraz z najciekawszą budowlą, jaką wykonało. Nie musi być z klocków! Im bardziej oryginalnie, tym lepiej :).
W mailu dopiszcie imię i nazwisko oraz wiek dziecka/dzieci, a także dane osoby zgłaszającej.
W tytule wpiszcie: KONKURS WADER.

2. Jedna rodzina  =  jedno zgłoszenie.

3. Konkurs trwa w dniach 21 - 27.08.2015 włącznie. Wyniki ogłoszę w ciągu 3 dni od zakończenia.

4. Będzie miło, jeśli polubicie Wader - Fabryka Zabawek oraz Wokół Dzieci na facebooku, ale nie jest to warunek konieczny.Można też udostęniać informację o konkursie znajomym.

5. W konkursie wygrywa jedna osoba, której zdjęcie będzie według mnie najciekawsze.

6. Organizatorem konkursu jest blog wokoldzieci.blogspot.com, a sponsorem WADER WOŹNIAK Sp. z.o.o.

7. Facebook nie jest w żaden sposób związany z organizacją niniejszego konkursu.

CZEKAM NA WASZE FOTKI I ŻYCZĘ MIŁEJ ZABAWY!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola