Jest Xplore Team? Nie ma nudy!

Są tak małe, że z łatwością zmieszczą się do kieszeni czy plecaczka, a jednocześnie tak ciekawe, że zajmą nawet najbardziej wymagającego małego odkrywcę na długi czas! Idealne na długie podróże, deszczowe popołudnia i dni zbyt upalne, by wyjść z domu, lecz także jako "dodatek" do spacerów po lasach i łąkach! Kolorowe, kryjące w sobie całe mnóstwo ciekawostek i zagadek. Naszymi sercami już zawładnęły!  czym mowa? O serii książeczek i gier dla dzieci Xplore Team! Poznajcie je i wy!Seria Xplore Team to "Quizy edukacyjne", "Fantastyczne gry logiczne" oraz "Survival". Poziom gier i zabaw dostosowany jest do dzieci od lat 6 do 10, nie licząc "Survivalu", który zawiera w sobie wiadomości przydatne nie tylko dzieciom w każdym wieku, ale i dorosłym. Powiem wam szczerze, że ja sama mimo 28 lat na karku dowiedziałam się z tej książeczki nowych rzeczy!


"Survival" podpowie wam, jak udzielić pierwszej pomocy w przypadku ukąszenia żmii czy zranienia, jak usunąć kleszcza i wyjąć obce ciało z oka. Ta niewielka książeczka pomoże wam też poznać najpopularniejsze gatunki ptaków, nauczyć się rozróżniać tropy zwierząt i robić sałatkę z przydrożnych roślin. Znajdziecie tutaj też instruktaż robienia szałasu, wiązania węzłów i podpowiedzi, jak się ogrzać w czasie zimy a ochłodzić podczas upału w lesie. 
To jednak jeszcze nie wszystko! 
Czego jeszcze dowiecie się z "Survivalu"? 
To już musicie sprawdzić sami!

Julka kilka razy dziennie otwiera to małe pudełeczko i zagłębia się w tajemnice przyrody idąc tropem przygody... :) "Mama, a wiedziałaś, że jak się owiniesz gazetą, będzie ci cieplej?", "Mama, a wiedziałaś, że kupa jelenia wygląda tak (i tu wskazuje na obrazek)?", "Mama, a zobacz, jak łatwo zbudować szałas!" - takie hasła słyszę, kiedy Julka zagłębia się w tajemnice "Survivalu". I jak już przyznałam - nie wszystko wiedziałam, ale dzięki Xplore Team już wiem :).

"Survival" zaspokaja ciekawość świata i jednocześnie jeszcze bardziej ją rozbudza, uczy dobrego kontaktu z naturą, odpowiedzialności i radzenia sobie w trudnych sytuacjach, a jednocześnie jest świetnym pretekstem do ciekawych zabaw na świeżym powietrzu.Drugie pudełeczko oznaczone Xplore Team, jakie zawitało w naszym domu, kryje w sobie "Fantastyczne gry logiczne" dla 6-7 latków. 

To 120 stron fantastycznej zabawy, główkowania i rozwiązywania zadań i zagadek. Iluzje optyczne, rebusy, labirynty, szukanie różnic - to tylko niektóre atrakcje, jakie kryje w sobie ta nieduża książeczka. Które dziecko tego nie lubi? Moja Julia wręcz uwielbia, a dzięki poręcznemu formatowi zamkniętego w małym pudełeczku, może mieć taką umysłową gimnastykę zawsze przy sobie.

"Fantastyczne gry logiczne" to idealny towarzysz podróży i długich kolejek, ale równie dobrze sprawdza się w domu. Moja siedmiolatka pakuje to pudełeczko do swojej torebki wybierając się gdziekolwiek: czy to ze mną na zakupy, czy do babci i dziadka czy po prostu na podwórko.Kartonowe strony łączone śrubą, nieduży, wygodny format, poręczne pudełeczka i mnóstwo, mnóstwo dobrej zabawy połączonej ze zdobywaniem wiedzy sprawiają, że książeczki i gry Xplore Team doskonale sprawdzą się w każdej sytuacji i zdobędą uznanie każdego dziecka (i rodzica)!
Wpadajcie na profil facebookowy Xplore Team!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola