Cykl 'Dzień z czytelniczką' - o was, dla was!

Pomysł stworzenia takiego cyklu chodził mi po głowie od dawna! Inspiracją jesteście wy - moje czytelniczki! Poznajemy się każdego dnia wymieniając poglądy na blogu czy na Facebooku, a ja niejednokrotnie nie mogę wyjść z podziwu - jakie świetne babki czytają moją pisaninę. Macie różne historie życiowe, różne doświadczenia, różny światopogląd, prowadzicie własne biznesy, macie niecodzienne pasje i talenty. Możemy naprawdę wiele się od siebie nauczyć, doradzić sobie, pomóc rozwiązać problem, zainspirować się i nawzajem motywować! A ten cykl i mój blog mają nam to ułatwić! Po to właśnie powstał cykl  "Dzień z czytelniczką"!


Cykl "Dzień z czytelniczką" będą tworzyć dwa elementy: pierwszym z nich będą WASZE historie, które z przyjemnością będę prezentować na lamach mojego bloga. Mogę wam zdradzić, że mam już dla was historie o własnym biznesie, o odnalezieniu pasji i spokoju w jodze i o małżeństwie z obcokrajowcem! Każda z nich inspirująca i porywająca! Może same zastanawiacie się nad założeniem własnej firmy? Albo szukacie sposobu na wyciszenie? A może któraś z was zakochała się w obcokrajowcu?  Jeśli tak, to z pewnością znajdziecie dużo cennych wskazówek w historiach dziewczyn, które zechciały mi je opowiedzieć! 

Pomyślcie, o czym wy chciałybyście opowiedzieć innym? Jakimi doświadczeniami mogłybyście się podzielić, by pomóc innym, zmotywować do działania, a może po prostu dodać otuchy komuś, kto jest w podobnej sytuacji? Na pewno każda z was ma taką historię, którą warto się podzielić! 
Historie czytelniczek będę publikować co dwa tygodnie na blogu i oczywiście udostępniać na Facebooku, aby jak najwięcej osób miało możliwość je poznać! Mogą to być historie anonimowe lub też podpisane imieniem i nazwiskiem czy nazwą bloga, jeśli takowego prowadzicie. Fotki też mile widziane!

Drugim elementem cyklu będą wasze pytania, które ja będę zamieszczać na facebookowym fanpejdżu. Chciałabym, abyśmy wspólnie szukali na nie odpowiedzi. Pytania również możecie nadsyłać do mnie albo też rzucać bezpośrednio na Fb - ja będę je udostępniać. Chciałabym, abyście mi zaufały - pytania możecie zadawać w 100% anonimowo. Nie wpadnę na Fb z jęzorem i nie rozpowiem waszym znajomym, że to akurat któraś z was pytała o to i o tamto :). A co dwie głowy, to nie jedna! Myślę, że wiele problemów możemy wspólnie rozwiązać! A możemy też sobie doradzić - jaki wózek? Jak nauczyć pić z niekapka? Jak się uczesać na wesele siostry? 
U mnie nie ma tematów tabu ani głupich pytań! 

Zarówno bloga jak i facebookowy profil tworzymy wspólnie - póki co, to ja podrzucam tematy do dyskusji, a każdy wasz komentarz jest dla mnie na wagę złota! Gdybyście nie czytały
"Dzień z czytelniczką" ma jednak sprawić, że pójdziemy o krok dalej i inicjatywa na 1 dzień w ciągu 2 tygodni będzie po waszej stronie! 
Będziemy rozmawiać o was i dla was! 
A ja oprócz tego, że poznam was jeszcze bliżej i z pewnością wiele się nauczę, jak sądzę zainspiruję się także do pisania kolejnych tekstów na blogu... :).

Niech ten cykl będzie jak spotkanie przy kawie z przyjaciółką albo przynajmniej z dobrą znajomą - coś, na co czeka się z utęsknieniem i wychodzi z niego podniesioną na duchu, z uśmiechem na twarzy i poczuciem, że nie jest się samą.

Wchodzicie w to :)? 
Dajcie znać w komentarzach!
Piszcie na szymusiowa@gmail.com
lub Priv na Facebooku!

Ruszamy w przyszłym tygodniu!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola