Niech twoje dziecko poczuje się łowcą skarbów!

Twoje dziecko uwielbia wycieczki i poznawanie nowych miejsc? Zbiera błyszczące kamyki albo  przesiewa piasek przez sitko szukając muszelek i bursztynów i chowa je do skrzyneczki jako swoje skarby? Jeśli jeszcze choć odrobinkę lubi wodę, to książka "Treasure Hunters. Łowcy skarbów" jest dla niego idealna! 


Pełna przygód, niespodziewanych zwrotów akcji i humoru powieść Jamesa Pattersona i Chrisa Grabensteina to idealna propozycja dla nieco starszych dzieci, które uwielbiają, kiedy cały czas coś się dzieje! Ta książka ich nie zawiedzie: czwórka rodzeństwa Bick, Beck, Burza i Tommy od dziecka mieszkają z rodzicami na statku. Ich ojciec jest znanym poszukiwaczem skarbów, jednak kiedy podczas burzy ginie bez wieści, to oni muszą przejąć pałeczkę! Mama bowiem zaginęła już wcześniej...

Czy "Zguba" bezpiecznie poniesie ich po wezbranym morzu i pozwoli odnaleźć rodziców? Czy czwórka dzieciaków poradzi sobie z czyhającymi na nich przemytnikami i tajnymi agentami? Czy odnajdą skradzione dzieła sztuki i wrak pełen kosztowności? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie czytając "Łowców skarbów"! 

Niech nie przerazi was grubość książki! Moja siedmiolatka nie da jeszcze rady przeczytać jej samodzielnie, ale "Łowcy skarbów" to doskonała książka do głośnego czytania - może nie przed snem, bo przygody tych dzieciaków potrafią rozbudzić, ale na pewno na wspólne popołudnia - czy to deszczowe, czy zbyt upalne, by wyjść na dwór! Zabawne ilustracje "rysowane" przez siostrę narratora (czyli Bicka) - Becke dodatkowo uatrakcyjniają czytanie! 

Przygoda, zaskakujące zwroty akcji i emocje to jednak nie wszystko, co ma do zaoferowania ta książka! "Łowcy skarbów"pokazują także, jak ważna w życiu jest rodzina i jak wiele można zrobić trzymając się razem! 


Książkę kupicie na stronie Wydawnictwa Znak.

J. Patterson, Ch. Grabenstein, "Treasure Hunters.Łowcy skarbów.", Wydawnictwo Znak Emotikon, 2015.

1 komentarz:

  1. Zwykła Matka7 lipca 2015 09:43

    ho ho ho :) książka idealna dla mojej małej :)

    OdpowiedzUsuń

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola