Wyniki konkursu 'Dziecko i wiosenny krajobraz' część I.

Serdecznie dziękuję wszystkim za udział w fotograficznym  konkursie pt. "Dziecko i wiosenny krajobraz"! Nadesłaliście 126 zdjęć, a wszystkie wyjątkowe! Wybór jak zawsze był trudny, ale zasady są nieubłagane i wybrać trzeba! Zresztą, chyba wiecie, że majac takie cudowne dzieciaki wszyscy jesteście wygrani, prawda ;)?

ZAPRASZAM NA I TURĘ WYNIKÓW!


Fantastyczna bluzeczka z odpinaną pelerynką ufundowana przez sklep Misool powędruje do...


...Michałka (synka Kamili Gonciarz) za ukazanie miłości mamy i dziecka na tle cudnego, wiosennego krajobrazu, za żywe kolory i za misia:).
Uroczy zestaw od Mamine Skarby: bodziak i gryzaczek ucieszą...


...Malwinę Duchnowską i jej córeczkę :). Zdjęcie jest pełne radości życia i miłości, a wiosenny krajobraz tworzy piękne tło...


Równie uroczy zestaw ufundowany przez Schwytane Chwile powędruje do...


Miłoszka (synka Magdaleny Górskiej). Za bardzo oryginalną interpretację tematu :)Cudne, szydełkowe buciki od Szydełkowych Fantazji otrzyma...


Igusia mieszkająca jeszcze w brzuszku Oli Dębskiej :).  Wiosenny brzuszek na tle zieleni i promieniejąca jak słoneczko przyszła mama!


Opaskę ufundowaną przez She Mother podarujemy...


...Elizce (zgłoszona przez Dorotę Żmudę). Za moc pozytywnej energii płynącej ze zdjęcia, uroczy uśmiech i przepiękny krajobraz!


Kredownik wykonany przez Josephine pomieści kredki...


...Ksawerego (zgłoszonego przez Joannę Pyzik). Za wyjątkowy klimat pełen dziecięcej beztroski, spokoju i ciepła! Patrząc na Ksawerego na tym zdjęciu myślę sobie: współczesny Dyzio Marzyciel :).


Breloczek z imieniem od Decoretta.pl ucieszy......Agnieszkę Mach z synkami Piotrem i Karolem. Za braterską więź cudnie ukazaną na tle wiosennego krajobrazu! 


Zabawka dopasowana do wieku dziecka od sklepu Zabawki niebanalne www.elefuntea.pl  uszczęśliwi...


Marysię (zgłoszoną przez Karolinę Moskalik) za radość życia, pozytywną energię i cudny uśmiech na tle wiosennego krajobrazu!Zestaw tatuaży od Elemele ucieszy ...


...Gabrysię (córkę Emilii Domańskiej).  Zwyczajna łąka stała się pięknym tłem dla uroczej, małej modelki :).


Bonem na czapkę od super-czapki.pl obdarujemy ......Marzeny Gostomczyk i jej córeczki Ani. Niesposób oprzeć się temu słodkiemu uśmiechowi na tle wiosennych kwiatów ;).Dotychczasowym zwycięzcom gratuluję, a resztę uczestników zapraszam na II turę już wkrótce!

Zgłoście się do sponsorów w terminie 7 dni od publikacji tego wpisu! W przeciwnym razie wybiorę kolejne osoby.

1 komentarz:

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola