Sztuczki magiczne? To dziecinnie proste!


Twoje dziecko z wypiekami na twarzy ogląda sztuczki w wykonaniu iluzjonistów albo taty, który umie sprawić, że moneta znika? Prosi o różdżkę z błyszczącą gwiazdą na czubku i na bal przebierańców chce przebrać się za wróżkę albo magika? W takim razie ta książka jest dla niego: "Sztuczki magiczneMagik Mike prezentuje. "!


Książka "Sztuczki magiczne. Magik Mike prezentuje" ukazała się nakładem Wydawnictwa DEBIT. Duży format pełen kolorowych ilustracji - obrazujących sposób wykoywania sztuczek -sprawia, że książka jest przyjemna dla oka małego i dużeo czytelnika. Ilustracje są zabawne, a instrukcje jak krok po kroku wykonać dany trik napisane prostym językiem. Magik Mike zdradza tajemnice znikających monet, odgadywanych kart i wielu innych trików i iluzji, które fascynują zarówno dzieci jak i dorosłych!Ta książka to świetny pomysł na wspólne spędzenie czasu z dzieckiem.Zamiast tradycyjnego czytania, można sięgnąć po papier i monety i ...wspaniale się bawić! Kto pierwszy opanuje sztuczkę: rodzice czy dzieci? Kto zbierze największe brawa? Kto okaże się najlepszym magikiem i iluzjonistą :)? 
Gwarantuję wam, że ta książka da zarówno waszym dzieciom jak i wam wiele uśmiechu! Ale nie tylko - nauka sztuczek magicznych to bowiem także świetne ćwiczenie dla umysłu! Podczas takiej wspólnej zabawy, dziecko będzie rozwijać koncentrację, logiczne myślenie jak również zdolności manualne!


Przypominam wam pozostałe recenzje książek Wydawnictw DEBIT, które ukazały się na blogu:

Zapraszam na stronę Wydawnictwa DEBIT:  wydawnictwo-debit oraz na profil na Facebooku: Wydawnictwo Debit, gdzie znajdziecie tę i mnóstwo innych, fantastycznych książek dla dzieci!
1 komentarz:

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola