Bajeczki z naklejkami - do czytania i zabawy.

"Bajeczki z naklejkami" Wydawnictwa MD Monika Duda to seria książeczek zawierających znane i mniej znane bajki dla dzieci. "Luki" w tekście dziecko wypełnia naklejkami znajdującymi się w środku każdej książki. Ciekawe historyjki z morałem i dobra zabawa gwarantowana!


Książki są wydane w formacie A4, w miękkich oprawach zdobionych brokatem. Zarówno na okładce jak i wewnątrz znajdziecie piękne, kolorowe ilustracje. 
Każdy tekst bajeczki zawiera "luki" w postaci obrazków, które trzeba wypełnić zamieszczonymi w środku ksiażeczki naklejkami. Naklejki są rozmieszczone na wkładce w przypadkowej kolejności, dzięki czemu maluch musi się troszkę natrudzić i mocno skoncentrować, by odnaleźć tę właściwą! Szukanie naklejek i wypełnianie nimi tekstu to także bardzo dobra metoda na poszerzanie słownictwa. W każdej książeczce wyróżniono w ten sposób około 50 słówek!
Książeczki z naklejkami to świetny trening dla małego umysłu i jednocześnie rozwijająca, wesoła zabawa!

W serii ukazały się m.in. "Przebiegły lis i pstrokata kurka", "Złotowłosa i trzy misie", "Złota gęś", "Trzy małe świnki" czy "Jaś i Małgosia". Moim dzieciaczkom najbardziej przypadła do gustu historyjka o diabełku: "Koziołek Spryciołek".

Książeczki kupicie (dosłownie za kilka złotych) na stronie wydawnictwa http://www.wydawnictwomd.pl/.


2 komentarze:

  1. córka od zawsze uwielbia takie książeczki, w których aktywnie bierze udział :) Czytamy i naklejamy uzupełniając historię :)

    OdpowiedzUsuń

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola