Czy warto poznać kolejne przygody Paddingtona? [+wyniki konkursu].

Któż nie zna Paddingtona! Ten przesympatyczny niedźwiadek zagościł ostatnio na dużym ekranie, a nakładem Wydawnictwa Znak Emotikon ukazały się nowe wydania jego przygód w formie książkowej.

Przygody Paddingtona autorstwa Michaela Bonda to lektura ponadczasowa! W pierwszej części wydanej w tym roku przez Wydawnictwo Znak Emotikon poznaliśmy tego sympatycznego misia, który przybył do Londynu z dalekiego Peru i znalazł nowy dom u państwa Brown. [Mogliście przeczytać recenzję TUTAJ]. 

W nowej części pt. "Paddington. Kolejne historie" miś jest już na dobre zadomowiony w Londynie i w życiu swojej nowej rodziny. Stał się też ulubieńcem całej okolicy! Nieustannie przeżywa przeróżne przygody, którymi zaskakuje i bawi czytelnika [zarówno tego małego jak i już całkiem dużego]: między innymi udaje się w zagraniczną podróż, jest świadkiem dziwnych wydarzeń pod numerem 32 i zgarnia główną nagrodę w pewnym konkursie... Z Paddingtonem na pewno nie będziecie się nudzić!

Książkę kupicie TUTAJ, a ja mam dla was wyniki konkursu, w którym mogliście zgarnąć jeden egzemplarz!


UWAGA, UWAGA!

Książkę "Paddington. Kolejne historie", która była do zdobycia w konkursie na Facebooku -> TUTAJ, wygrywa ...


MAGDALENA OSIAK!

Gratuluję serdecznie i czekam 5 dni na Twój adres do wysyłki!
szymusiowa@gmail.com lub PRIV na Facebooku.P.S. Oglądaliście już film? Bo my jeszcze nie, ale musimy to koniecznie nadrobić!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola