Na prezent i na pamiątkę - fotoksiążka PRINTU.

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

Jestem bardzo sentymentalną osobą. Wspomnienia są dla mnie bezcenne i staram się na różne sposoby je kolekcjonować. Mam tysiące zdjęć - na dysku komputera i w tradycyjnych albumach. Dzięki PRINTU mam też coś zupełnie wyjątkowego - fotoksiażkę, w której zaczarowane zostały najpiękniejsze "migawki"z ostatnich ośmiu lat życia mojej małej rodzinki...


"PRINTU - drukujemy emocje!" - to hasło mówi wszystko! 

Na stronie printu.pl możecie stworzyć swój własny album pełen uczuć i wspomnień. To od was zależy, jak będzie on wyglądał, a możliwości jest naprawdę wiele! PRINTU wydrukuje wasz projekt z dbałością o każdy szczegół i przyśle wam go prosto do domu! 

Projektowanie krok po kroku

Na projektowanie własnej fotoksiążki możecie poświęcić kilka godzin, ale też kilka tygodni - nic nie stoi na przeszkodzie, abyście wracali do projektu, zmieniali go i poprawiali. Printu.pl to elastyczność, czas i szeroki zakres opcji!

Jak zaprojektować własną fotoksiążkę krok po kroku?

1. Wchodzicie na stronę printu.pl i rejestrujecie się.
2. Po zalogowaniu klikacie w hasło: KONTO w prawym górnym rogu, a następnie w niebieską belkę z napisem: STWÓRZ FOTOKSIĄŻKĘ.
3. Wybieracie format.
4. Wybieracie okładkę (miękka, twarda, płótno).
5. Wybieracie papier (matowy lub błyszczący).
-> Od tego momentu przenosicie się do EDYTORA.
EDYTOR umożliwia stworzenie fotoksiążki automatycznie, bądź też krok po kroku zaprojektowanie jej samodzielnie. Program "udziela" podpowiedzi, które ułatwią wam projektowanie!

Projektowanie w EDYTORZE

1. Ustalacie, jaki ma być układ zdjęć na każdej ze stron fotoksiążki klikając UKŁAD u dołu każdej ze stron. Niektóre opcje umożliwiają także wprowadzanie tekstu.
2. Wybieracie tło dla każdej ze stron poprzez kliknięcie w TŁO u dołu każdej ze stron fotoksiążki.
3. Klikając w IKONĘ APARATU u dołu strony dodajecie zdjęcia, która następnie przenosicie na karty fotoksiążki.
4. Klikając dwa razy w dodane zdjęcie, możecie użyć różnych funkcji poprawiających jego wygląd i dodających dodatkowe efekty.
5. Klikając DODAJ u dołu fotoksiążki, możecie dodawać kolejne strony, a klikając w ikonkę KOSZA u góry fotoksiażki usuwać te, które wam się nie podobają.
6. Ikonki u góry strony pozwalają na zapisanie projektu, a na koniec na jego zamknięcie oraz zamówienie gotowej fotoksiążki. 
7.Zanim dokonacie zamówienia, macie możliwość podglądu fotoksiążki.

Po złożeniu zamówienia otrzymujecie potwierdzenie na maila, a w nim wszelkie informacje dotyczące płatności i dostawy. 
Proste, prawda :)?

Moja fotoksiążka od PRINTU

Mogę wam powiedzieć z doświadczenia, że emocji towarzyszących przeglądaniu takiej fotoksiążki nie da się opisać: wzruszenie, rozczulenie, radość, rozbawienie...  

Moją fotoksiążkę stworzyłam wybierając najciekawsze momenty z ostatnich ośmiu lat życia mojej rodzinki - od dnia ślubu, aż po dzisiaj. Zaprojektowanie jej nie było zadaniem prostym, bo musiałam wybrać takie zdjęcia, które obrazowałyby te kilka niezwykłych lat... Myślę jednak, że mi się to udało! Zobaczcie sami:

Fotoksiążka PRINTU to wspaniała pamiątka lub pomysł na prezent dla bliskiej osoby: świetnej jakości papier, twarda oprawa i staranne wykonanie gwarantuje jej trwałość i efektowny wygląd. Taka książka jest w pełni spersonalizowana, a dzięki temu bardzo oryginalna! 

Wchodźcie na www.printu.pl oraz na profil PRINTU na facebooku: KLIK.


4 komentarze:

 1. racja :) takie pamiatki sa bezcenne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny pomysł na zatrzymanie wyjątkowych chwil, my również mamy swoje sposoby i je polecamy (http://kashtanky.com/2015/03/rodzinne-wspomnienia-sposob-na-zachowanie-wyjatkowych-chwil/) :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kamila Greszczeszyn20 kwietnia 2015 13:14

  Ola, taka fotoksiążka od dawna mi się marzy. Dobrze, że chociaż ty masz i uwieczniłaś w niej zdjęcia naszych szkrabów.

  OdpowiedzUsuń

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola