Wielki powrót Wielkiego Czerwonego Psa. (+ KONKURS)

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

Znacie Clifforda? Jeśli jeszcze nie, koniecznie musicie to nadrobić! Ten przesympatyczny psiak i jego mała właścicielka Emily Elisabeth zabiorą was do świata pełnego małych i tych całkiem dużych przygód. Z nimi nie tylko będziecie się świetnie bawić, ale też nauczycie się, jak być przyjacielskim, lojalnym, uczciwym i jak fajnie jest pomagać innym! Nowe przygody Clifforda już na DVD!

Clifford był kiedyś zupełnie zwyczajnym, malutkim pieskiem. No może poza kolorem sierści, bo ten zawsze był ogniście czerwony, co jest, przyznacie, dość niespotykane u psów ;). Jednak coś sprawiło, że ... urósł do niezwykłych rozmiarów! Co? Posłuchajcie słów piosenki z czołówki bajki:

"Clifford lubił Emily, więc do siebie wzięła go! Z jej miłości urósł wielki, więc Howardowie opuścili dom!"

No i już wszystko jasne! Życie psiaka o tak wielkich rozmiarach musi być fascynujące i pełne niecodziennych wydarzeń, zgodzicie się ze mną? Każdy odcinek serii o Wielkim Czerwonym Psie zaskakuje nowymi przygodami, ale też niesie ze sobą mądre przesłanie dla oglądających go milusińskich! Bajki o Cliffordzie to jedne z tych, które bez obaw można pozwalać oglądać dzieciom!

Niedawno ukazały się nowe odcinki przygód Clifforda na DVD: "Wszyscy kochają Clifforda" oraz "List z daleka". Odkąd zagościły w naszym domu, Julka i Szymek obejrzeli je już po kilka razy i wciąż im się nie nudzą!  

Jeśli chcecie zdobyć płytę "Wszyscy kochają Clifforda" dla swoich pociech lub też otrzymać jeden z dwóch kodów uprawniających do oglądania bajek na stronie www.strefabajek.pl , na której znajdziecie świetne bajki bez przemocy, weźcie udział w zabawie!

KONKURS!

1. Polub strefabajek.pl oraz Wokół dzieci na Facebooku.
2. Polub i udostępnij plakat konkursowy.
3. W komentarzu wklej zdjęcie swojego dziecka ze zwierzątkiem :).

Proste, prawda :)?

Wybiorę 3 najfajniejsze fotki i nagrodzę!

Wyniki do 25.03.2015.

Na konkurs zapraszam wraz ze sponsorem: strefabajek.pl

WYNIKI KONKURSU:

DVD "Wszyscy kochają Clifforda" wędruje do...

Iwony Kusber Mazur!

Kody na 100 punktów do strefabajek.pl powędrują do...

Karoliny Tomczak
Kamili Szymańskiej
Małgorzaty Szymańskiej

Zgłoście się do mnie na maila: szymusiowa@gmail.com :).

GRATULACJE!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola