Zamiast pocztówki FOCZTÓWKA ... a z kodem nawet DARMÓWKA! (recenzja + ROZDANIE)Podobno wysyłanie tradycyjnych listów i pocztówek zamiera, ponieważ wolimy SMS-y i maile. Niestety jest w tym sporo prawdy, nad czym bardzo ubolewam, bo mam ogromny sentyment do pozdrowień i życzeń zapisywanych na papierze, do kolorowych kartek i papeterii. Kocham też fotografować, choć póki co dobry sprzęt do robienia zdjęć pozostaje tylko moim marzeniem. Jakaż więc była moja radość, kiedy odkryłam serwis foczta.pl, który łączy w sobie miłość do wysyłania tradycyjnych pocztówek z miłością do fotografowania i daje nam możliwość wysyłania niepowtarzalnych, spersonalizowanych focztówek do naszych bliskich! Dla mnie to prawdziwy hit, który na sto procent sprawi, że nasze tradycyjne skrzynki pocztowe znów się zapełnią!
Serwis foczta.pl umożliwia stworzenie w kilku prostych krokach spersonalizowanej pocztówki ze zdjęcia. Fotkę można ozdobić dzięki gotowym gadżetom i nadać jej formę prawdziwej pocztówki. Przygotowany przez was projekt wraz z tekstem zostaje wysłany prosto do adresata i ... sprawia mu wspaniałą niespodziankę! Wiem, bo sama sprawdziłam! Reakcja babci i dziadka na kartkę z wizerunkiem wnucząt bezcenna, podobnie jak zaskoczenie taty!

Wasza kartka może wyglądać na przykład tak jak moja...


...albo zupełnie inaczej! Wszystko zależy od waszej wyobraźni, a serwis daje mnóstwo możliwości!

UWAGA!
WYŚLIJ DARMOWĄ POCZTÓWKĘ!

Wraz z serwisem foczta.pl mamy dla was wyjątkowy kod, który pozwoli wam wysłać jedną, darmową focztówkę!

Co musicie zrobić?

1. Polubić profil mojego bloga na Fb Świat się kręci wokół dzieci
2. Polubić profil foczta.pl na Fb: Foczta.pl
3. Udostępnić plakat, który znajduje się TUTAJ  i zaprosić znajomego do zabawy.
 4. Podczas składania zamówienia wpisać kod: DZIECIAKI.

 Kod ważny jest do 30.11.2014 roku i mogą skorzystać z niego wyłącznie osoby, które nigdy wcześniej nie korzystały z kodu na darmową focztówkę (np. na innym blogu). Nie ma ograniczeń, co do ilości focztówek, a więc nawet tysiąc osób może skorzystać :)))).

ZAPRASZAMY!


Wpadnijcie też na facebookowy profil Foczta.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola