Slippersowe LOVE

O fenomenie kapci marki Slippers Family pisałam wam latem (PRZYPOMINAM WPIS). Tygryski zostały pokochane przez Szymka od pierwszego wejrzenia i skutecznie pomogły jego stópce "wrócić na właściwe tory". Problem z lekkim wykrzywianiem stopy do środka był najprawdopodobniej spowodowany źle dobranymi bucikami. Na szczęście wystarczyły te dobrane dobrze, aby wszystko wróciło do normy i problem zniknął bezpowrotnie. A slippersy jako sprawdzone i pokochane, zagościły także na nóżkach Julii. Tak oto gepardy spotkały się z zebrami, a my kontynuujemy nasze slippersowe LOVE :).
O zaletach slippersów mogłabym pisać długo! Od ostatniego wpisu nic się w tym względzie nie zmieniło, tyle, że teraz mogę z ręką na sercu stwierdzić, iż równie dobrze służą one dwulatkowi, co sześciolatce :).

Stopy dziecka w wieku przedszkolnym (Julka co prawda chodzi już do I klasy, ale według starego systemu byłaby jeszcze przedszkolakiem)  znajdują się w kluczowym momencie rozwoju i to w dużej mierze od odpowiedniego obuwia zależy, czy uda się zapobiec płaskostopiu i innym wadom. Kapcie profilaktyczne Slippers Family z kolekcji Nature Foot posiadają szereg rozwiązań mających na celu prawidłowy rozwój i ochronę stopy kilkulatka:
* twardy zapiętek
* wyprofilowaną, skórzaną wkładkę
* obcas Thomasa
* zapięcie z tyłu na suwak
* zabudowany, wysoki, okrągły nosek
* kauczukową podeszwę
* półokrągłe wycięcia
* miękką gumę w podbiciu
* wysokość za kostkę.

Julka posiada model Zebra z kolekcji Nature Foot, a tutaj znajdziecie o nim wszelkie informacje: ZEBRA.

Buciki dzielnie towarzyszą Julii podczas żywiołowych zabaw i akrobacji. Stopa się w nich nie poci ani nie męczy. Jak widać mała właścicielka jest z nich bardzo zadowolona! Oczywiście ich zwierzęcy wzór daje też pole do popisu wyobraźni! Często mam więc w domu dżunglę, w której zebra Julia spotyka się z tygrysem Szymonem :).

Slippersy to nie tylko doskonałe buciki profilaktyczne! To także obuwie, które można pokochać za ich radosne, oryginalne wzornictwo! Zrywają ze stereotypem mówiącym, że obuwie profilaktyczne musi być nieatrakcyjne i brzydkie. 
Moje dzieciaki je pokochały i ja również! Polecam i wam :).Odwiedźcie stronę Slippers Family oraz facebookowy profil marki Slippers Family na Facebooku.
4 komentarze:

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola