'Świat się kręci wokół dzieci' -jak inspirują cię te słowa? KONKURS!

Ruszamy dzisiaj z obiecanym konkursem z okazji 50 000 odsłon bloga!

Wymyśliłam sobie bardzo oryginalny temat... :) 
Jako, że ta okrągła liczba jest małym świętem mojej skrobaniny na bloggerze, to chciałabym abyście pokazali jak inspiruje was nazwa mojego bloga.

Temat brzmi zatem: 
"Świat się kręci wokół dzieci"-jak inspirują cię te słowa?

Jednak - uwaga - tym razem daję wam nieograniczone pole manewru! Możecie przysyłać zdjęcia, teksty, prace plastyczne, połączenie jednego z drugim! Dopuszczalna jest każda forma wyrazu, która będzie obrazować temat! Możecie być pewni, że nagrody podzielę sprawiedliwie nie dyskryminując ani tekstów ani fotek. Po prostu wybiorę te prace, które najbardziej mnie urzekną :)!

A oto nasze nagrody i sponsorzy, bez których konkursu by nie było:
Alice rękodzieło przekazała komplecik czapkę i chustę, takie same jak ma Julcia:
Od Majunto mamy poduchę moro:Sklejaki ufundowały wybrany napis z imieniem dziecka:
Hajoa - zabawki wykonane ręcznie prześle laureatowi śliczny kwiatek poduchę/przytulankę: 


Od ekoubranka mamy przedłużacz do body:
NIKO przekaże piękną apaszkę: 

Apaszka jesienno zimowa dla dzieciaczka 6-12 mies. Wiązana na troczki. Z jednej strony fantastyczna bawełna Kaufman, z drugiej miętowe minkyNaturissimi - organic & natural details przekaże pieska, który nie został odebrany przez laureata w jednym z poprzednich konkursów:


Ma- made sprezentuje piękny zestaw kredek dla chłopca:Od Usłane kolorami - handmade ktoś z was otrzyma uroczą sówkę:Kolorowy zawrót na głowie ufundował dwie śliczne gumeczki:Zaprzyjaźniony blog Dzieciowa Kraina obdaruje jedną osobą przepiękną skrzyneczką wykonaną metoda decoupage:Zaprzyjaźniony blog Pyzuszkowo  podarował nam dwie kolorowanki:Niezastąpiona Klaudia Witek Photography przygotuje jednej osobie wydruk zdjęcia w formacie 5x7:Pracownia Filcki
uszczęśliwi dwie osoby: nagrody to magnes kotek i zawieszka ptaszki:Od Decoretta.pl mamy zawieszkę serduszko z imieniem dziecka (laureat pokrywa koszt przesyłki 7,50 listem poleconym ekonomicznym):MUUDA przekaże wspaniały organizer na biurko:Popelka ma dla was słodkiego misiaczka:


Zaprzyjaźniony blog Całe życie z wariatami przygotował niespodziankę:


Od Wydawnictwa Omnibus mamy sześć książeczek, z których przygotowałam dwa zestawy dla dwóch laureatów:


EuroParkiet ma dla jednej osoby drewniany pendrive oraz zestaw ołówków:12 pysznych, świeżutkich pączków z dostawą do domu ufundowała KalMar-owa Kuchnia:A moja czytelniczka Żaneta wyśle jednej osóbce 2 śliniaczki dla dziewczynki lub chłopczyka:


Myślę, że warto powalczyć o takie nagrody!

Czas na REGULAMIN KONKURSU:


1. Będzie mi bardzo miło, jeśli polubicie i udostępnicie plakat konkursowy na Facebooku: PLAKAT.

2. Należy polubić wszystkich sponsorów na Facebooku:
NIKO 
i oczywiście mój  fanpage: Świat się kręci wokół dzieci. 

3.. Miło byłoby, gdybyście zaobserwowali mojego bloga, ale nie jest to konieczny warunek.

4. Na adres: szymusiowa@gmail.com trzeba przesłać pracę obrazującą temat konkursu: "Świat się kręci wokół dzieci"-jak inspirują cię te słowa?

Interpretacja tematu zależy wyłącznie od Was, o czym wspomniałam na samym początku! Dowolność formy i ogromne pole do popisu dla was! Docenię kreatywność, pomysłowość, nietuzinkowe podejście do tematu... Warto się postarać!

5. Jedna osoba może przesłać jedną pracę konkursową.

6. Praca (tekst, zdjęcie, cokolwiek przyślecie) musi być AUTORSKA i nie może brać udziału w innych konkursach! Jeśli przysyłacie zdjęcie, nie może być ono z profesjonalnej sesji fotograficznej.

7..W MAILU PODAJEMY: imię i wiek dziecka/dzieci, jeśli znajdują się na zdjęciu, imię i nazwisko osoby zgłaszającej, link do profilu na Facebooku, formułkę: "Zgadzam się na publikację zdjęcia". 

8. Sponsorzy również mogą bawić się z nami. Proszę tylko napisać w mailu, co sponsorujecie.

9. Prace będą publikowane w specjalnym albumie na facebookowym profilu bloga, a więc wysyłając zgłoszenie zgadzacie się tym samym na jego publikację. Jednocześnie nie ponoszę odpowiedzialności za ewentualne wykorzystanie zdjęć przez osoby do tego niepowołane.

10. Facebook nie jest w żaden sposób związany z organizacją tego konkursu! 

11.  Konkurs trwa w dniach: 22.09.2014 - 6.10.2014 do północy.

12. Ogłoszenie wyników nastąpi do 7 dni po zakończeniu konkursu. Lista zwycięzców wraz z przypisanymi im nagrodami pojawi się w osobnej notce na blogu, a link wrzucę na Fb.Zwycięzców wybiorę osobiście. 

13. Każdy z laureatów będzie musiał w terminie do 7 dni po ogłoszeniu wyników zgłosić się bezpośrednio do sponsora nagrody podając link do konkursu oraz uzgadniając adres do wysyłki nagrody.

14. WYSYŁKA NAGRÓD NA TERENIE POLSKI! (można podać adres rodzinki czy znajomych, którzy potem przekażą Wam nagrodę lub pokryć koszty ewentualnej wysyłki za granicę). 

15. Bawimy się fair, a więc przestrzegamy wszystkich zasad zawartych w niniejszym regulaminie. Będę to oczywiście sprawdzać i tylko osoby, które spełnią wszystkie punkty będą brane pod uwagę.

16. Jako organizator mam prawo do modyfikacji regulaminu niewpływających na wybór laureatów (jak termin ogłoszenia wyników, warunki zgłaszania się do sponsorów, warunki wysyłki) w każdym momencie trwania konkursu.

17. Wszelkie pytania można kierować na adres mailowy: szymusiowa@gmail.com lub poprzez Priv na Facebooku.

ŻYCZĘ WAM MIŁEJ ZABAWY I CZEKAM NA WASZE PRACE Z NIECIERPLIWOŚCIĄ!

8 komentarzy:

 1. No to sobie wymyśliłaś temat! :) Masochistko Ty! Wiesz ile maili i zgłoszeń będziesz teraz miała? :) A jak ciężko będzie wybrać? :)))) - świetny temat i bardzo kuszące nagrody!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zrobione, wysłane, polubieni sponsorzy i obserwujemy bloga. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzymam kciuki za uczestniczki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubimy, blog obserwujemy, udostępniamy i się fajnie bawimy ;) I zapraszamy przy okazji ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Może i tym razem ja cos naskrobię? Syncio zachorował na wojskową poduchę :))) Mimo że w przyszłości bedzie spał na pryczy :*

  OdpowiedzUsuń

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola