Wyniki konkursu fotograficznego 'Dzieci kochają wiejskie klimaty!' tura I.

Kochani!

Przede wszystkim bardzo wam dziękuję za to, że kolejny raz tak licznie wzięliście udział w zorganizowanym przeze mnie konkursie!
Nadesłaliście 144 zdjęcia i każde z nich było wyjątkowe, w każdym widać było wasze zaangażowanie, dziecięcą radość, naturalność i piękno wsi! Pokazaliście mi to, co chciałam zobaczyć :)! Pokazaliście najpiękniejsze strony przebywania na wsi, a jest ich całe mnóstwo! Cieszę się, że to dostrzegacie i tak trafnie pokazujecie oraz, że wasze dzieciaki kochają wiejskie klimaty :)!

Teraz przede mną najtrudniejsze, czyli wybór laureatów. Nagród jest sporo, ale jednak dużo mniej niż zdjęć, a więc trzeba podjąć decyzję!Zatem Jury w składzie jednoosobowym ogłasza, co następuje: .....

Urocze, pluszowe kociaki od Baby Ono powędrują w rączki...


Adrianka (zgłoszonego przez Sylwię Duszę) , który siedzi na traktorze z wprawą godną wieloletniego gospodarza i ma czapkę podobną do tej, którą nosił mój dziadek gospodarz  ;)!


Zuzia (zgłoszona przez Monikę Kic) za to, że jej mina mówi wszystko, czyli "Mamo, wypuśćmy te kury!" :D


Kornelii (zgłoszonej przez Milenę Boroń) za ukazanie, że babcia potrafi najpiękniej pokazywać uroki wsi i za to, że wzruszyło mnie to zdjęcie...


Kubeczki od BabyOno otrzymają...


Alanek (zgłoszony przez Donatę Andrzejewską) za idealnie dobrany do klimatu strój i za to, że z równym zainteresowaniem patrzył na kurki i kotka co na patyk - tak potrafi tylko dziecko :)!


Agatka (zgłoszona przez Patrycję Laskowską) za to, że pokazała, iż zachwycać dziecko na wsi mogą nie tylko zwierzaczki i za ujęcie z tatą, które mnie wzruszyło :).


oraz Sara (zgłoszona przez Joannę Petrak) za to, że jak na prawdziwą kobietę przystało nawet traktor nie jest jej straszny, a wygląda na nim tak samo uroczo jak w romantycznych okolicznościach przyrody nad wodą :).


Pora na nagrody od wydawnictwa AWM i tak: książkę "Już wiem, jak sobie radzić" otrzymuje...Julia (zgłoszona przez Juliannę Burczyk) za bardzo klimatyczne zdjęcie z rowerem i za to, że troszkę przypomina mi mnie jakieś 14 lat temu :). A i jeszcze za to, że pokazała, iż nie tylko małe dzieci kochają wiejskie klimaty, ale także te większe, młodsza młodzież, że tak powiem ;).


zestaw "Zwierzęta świata" i "Malowanki wodne" powędruje do:Nikodema (zgłoszonego przez Martynę Kicińską) za to, że widać, iż jest wspaniałym pomocnikiem babci i ta pomoc daje mu dużo radości!


zestaw "Bajkowy pędzelek" oraz "Malowanki wodne" otrzymają:Roksana,5 lat i 10 miesięcy, Nikola 2 lata i 7 miesięcy (zgłoszone przez Magdalenę Lelonkiewicz) za piękne ujęcia na tle zboża i wiejskich dróg, za mleko i za bose stópki Nikoli :)


Pora na wibrującego żółwika od Oops - do it again Polska. Sprezentujemy go...


Lence (zgłosoznej przez Marlenę Pietkiewicz). Chyba zgodzicie się ze mną, że słodyczy takich dwóch kurczaczków nie sposób się oprzeć ;)?


Super puzzle z traktorem od edukatorka będzie układał...


Jakub (zgłoszony przez Annę Nowak) za to, że narobił mi ochoty na mleczko takie prosto od krówki i za rozbrajające ujęcie w okularach :).


Cudaczna poszewka od Werki Zeberki, która podbiła wasze serca po długim namyśle wędruje do...


Wiki (zgłoszonej przez Katarzynę Wasil) za ujęcie zapierające po prostu dech w piersiach ( i te baloniki!):Książeczki o Leonie od Fundacji VERBA będą czytać...Ignaś (zgłoszony przez Anię Wichnowską) za fantastyczne podejście do pięknych koników:Ania (zgłoszona przez Iwonę Kłodę) za miłość do kotka i ujęcie z kaczką (widać, że kiciusiowi aż chodził ogonek na jej widok :D).


Kredki w pięknym pudełeczku od sklepu Elemele ucieszą...


Sylwię (zgłoszoną przez Ewę Jastrzębską) za to, że tak pięknie sobie radzi z wielkimi grabiami (też takimi grabiłam jako dziecko :)) i za rumieńce świadczące o tym, jak starannie pracowała:KOCHANI SERDECZNIE WAM GRATULUJĘ!
Skontaktujcie się ze sponsorami w ciągu 7 dni, podając w wiadomości link do tej notki wynikami.

UWAGA! Zwycięzcy nagród od BabyOno proszeni są o zgłoszenie się do mnie na mail: szymusiowa@gmail.com!

A tym, którzy nie wygrali mówię: nie traćcie nadziei, bo jeszcze druga tura wyników przed wami, a nawet jeśli się nie uda, będą z pewnością kolejne konkursy! 

8 komentarzy:

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola