Wyniki konkursu fotograficznego 'Jak cudownie być dzieckiem!' tura I.

Kochani!

Serdecznie wam dziękuję za udział w kolejnym organizowanym przeze mnie konkursie, a sponsorom dziękuję za ufundowanie fantastycznych nagród! Zaraz dowiecie się, do kogo powędruje część z nich! :)Ciekawi? :)

A zatem ogłaszam, co następuje:

Uroczego pieska od Naturissimi - organic & natural details otrzymuje...Adaś (zgłoszony przez Agnieszkę Przybyszek) za to, że w uroczy sposób pokazał, jak fajnie jest być małym i podpowiedział, gdzie można chować się przed mamą!


Chłopięca koszulka od E - rafix.pl powędruje do...


Filipek (zgłoszony przez Ewę Kędrę) za pokazanie chwil pełnych ciepła i poczucia bezpieczeństwa.

Aniołek od Sonny Angel Poland pofrunie do...


Wiktorii (zgłoszonej przez Iwonę Malińską) za bardzo kreatywne pokazanie jak cudownie być dzieckiem i narobienie mi apetytu na Nutellę :)


Ręcznie wykonany anioł podarowany przez Pracownię Filcki uszczęśliwi...


Emilkę (zgłoszoną przez Beatę Duda) za przypomnienie mi mojej... "wanny" z dzieciństwa i tego, jak potrafiła cieszyć miska wody::


Buciki dziewczęce od Kota w Butach założy na nóżki...


Maja (na zdjęciu wraz z braciszkiem Stasiem, zgłoszona przez Agnieszkę Kolesińską) za pokazanie pięknej miłości rodzeństwa, która też może być cudem dzieciństwa:


Etui na telefon od NIKO poleci do...


Magdaleny Kus za pokazanie jak pięknie jest mieć w sobie dziecko mimo upływu lat (i za cudnego konika, którego też bym chciała tak przytulić!)Drewnianą grę od sklepu Jakzesnu.pl otrzymują...


Julcia i Adaś (zgłoszeni przez Magdalenę Konieczkowską) za pokazanie, że w życiu dziecka ważne i piękne mogą być także książki, a czytać można wszędzie!Uroczą zawieszkę serduszko z imieniem od Decoretta.pl sprezentujemy... 


Uroczej Lence (zgłoszonej przez Angelikę Gomułę) za piękny uśmiech i pokazanie, że cudownie być dzieckiem też dlatego, że można zakładać tak urocze ubranka! :)


Pięć książeczek o Lence po jednej dla każdego laureata od Wydawnictwa Skrzat otrzymują...


Klaudia (zgłoszona przez Agnieszkę Stępniak) za świetną zachętę do gimnastyki (przecież w dzieciństwie bez problemu robiło się takie wygibasy;))


Zosia (zgłoszona przez Katarzynę Sarnowską) za pokazanie, że nawet dama może czasem zjeść tort niczym łasuch i że najfajniejsze tatuaże to te robione flamastrami! :)

Emilka (zgłoszona przez Anetę Zaręba - Maksymiuk) za to, że przypomina, iż z  perspektywy dziecka świat wygląda całkiem inaczej  (czasem nawet jest do góry nogami:))


Julka (zgłoszona przez Basię Włoch) za cały przekrój tego, co jest wspaniałe w byciu dzieckiem: zabawa, wariacje na świeżym powietrzu, brudzenie się, bliskość taty i mamy i słodki sen.


Majka (zgłoszona przez Magdalenę Górską) za świetnie uchwycone chwile beztroskiej, dziecięcej zabawy.


Książka od Wydawnictwa Dookoła Świata zawita u...


Błażeja (zgłoszonego przez Marlenę Pietkiewicz)  za przesympatyczny i zaraźliwy uśmiech, taki, jaki mogą posiadać tylko dzieci!


Książeczki Weroniki Kurosz "Leśni bracia" (z możliwością dedykacji od autorki) otrzymują...


Krystian (zgłoszony przez Krystynę Potępę) za naturalność i super minkę! :)


 Jakub z siostrą Ewką (zgłoszeni przez Annę Myszkowską) za zdjęcie pełne dystansu i naturalności,  pokazujące miłość rodzeństwa.


Ksawery (zgłoszony przez Łukasza Pyzika) za pokazanie jak dzięki dziecięcej fantazji odrobina piasku może zmienić się w plażę.


Kubuś i Borysek (zgłoszeni przez Alinę Laskowską) za hołdowanie hasłu: brudne dzieci to szczęśliwe dzieci :)


GRATULACJE DLA LAUREATÓW! MACIE 7 DNI NA KONTAKT ZE SPONSOREM! 

W treści wiadomości do sponsora proszę podać link do tej notki. Jeśli nie skontaktujecie się w ciągu tygodnia, wybiorę kolejne zdjęcia.

Ciąg dalszy nastąpi w przeciągu 2 dni! :)

11 komentarzy:

 1. Ślicznie dziękujemy ;)gratulacje dla wygranych

  OdpowiedzUsuń
 2. Udało się, Dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje...my czekamy :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dziękuję w imieniu Zosi :) Trafne uzasadnienia wyborów, gratulacje dla pozostałych. Królewnę Lenkę bardzo lubimy :) Pozdrawiam! Wszystkiego najlepszego Mamo, w Twoim dniu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękujemy jeszcze raz :D Ogromnie się cieszę :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Wielkie dziękuje :)Wreszcie mogłam zdobyć cos sama dla siebie :) suuuper :)

  OdpowiedzUsuń
 7. dziękujemy za wygraną i gratulujemy pozostałym zwycięzcom:)

  OdpowiedzUsuń

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola