Konkurs fotograficzny pt. "Jak cudownie być dzieckiem!".

Moi Drodzy!

Mam przyjemność zaprosić was do kolejnego konkursu fotograficznego. Tym razem temat inspirowany jest nadchodzącym Dniem Dziecka i brzmi: "JAK CUDOWNIE BYĆ DZIECKIEM!".

Pole do popisu macie ogromne, ponieważ interpretacja tematu jest dowolna! Jedynym ograniczeniem jest forma zdjęciowa, jednak może to być zarówno kolaż jak i pojedyncza fotografia, może to być uchwycony uśmiech dziecka jak i wesoła zabawa. Na zdjęciu mogą być też ciążowe brzuszki a nawet y sami pokazujący swoje wewnętrzne dziecko! :)

Dzięki fantastycznym sponsorom mam dla was i waszych dzieciaków całe mnóstwo nagród:


Naturissimi - organic & natural details podaruje jednemu z laureatów uroczą maskotkę labradorka:Zaprzyjaźniony sklep E - rafix.pl przekaże chłopięcą koszulkę: Sonny Angel Poland wyśle jednemu z dzieciaczków uroczego aniołka:Od Pracowni Filcki do jednego ze zwycięzców pofrunie ręcznie robiony aniołek:
Sklep Kot w Butach podaruje śliczne buciki dla dziewczynki (do wyboru rozmiary od 19 do 24):Niko uszyje dla kogoś cudaczne etui na telefon:Sklep Jakzesnu.pl przygotował świetną, drewnianą grę:
Decoretta.pl podaruje zawieszkę serduszko z wybranym imieniem:Wydawnictwo Skrzat obdaruje aż pięć osób książeczkami z serii o królewnie Lence pt. "Królewna Lenka ma katar":Wydawnictwo Dookoła Świata przekaże książkę "Kot Krzysztofa Kolumba" :

Sama autorka Weronika Kurosz przekaże 4 egzemplarze książki "Leśni bracia" z dedykacjami dla zwycięzców: FROGGMI wykona dowolna opaskę dla jednej z laureatek:Włóczkowo - dzianinowe wyroby uszyją piękny komplet: czapkę i komin:


Battu Balet wyślę śliczne tutu do jednej małej księżniczki:
Romb_nięte - Pracownia Rękodzieła i Dzianiny przygotowało uroczy zestaw: kotka i myszkę:Studio hoho obdaruje jednego malucha świetną, ręcznie malowaną miarką wzrostu:Od zaprzyjaźnionego bloga littlecolourbubble mamy uroczą opaskę:Również od zaprzyjaźnionego bloga Mama Tata Ono mamy zestaw łyżeczek i poradniki:Olivocap prześle komuś specjalny preparat do higieny uszu:
HonsiuMisiu przekaże śliczne spodenki (kolor i rozmiar do wyboru):Marka Little & Big ufundowała koszulkę z rysunkiem dziecka (rozmiar do wyboru)Kolejny zaprzyjaźniony blog Olinkowy Cud podarował na konkurs puzzle oraz układankę rybkę:I jeszcze jeden blog wspiera nas nagrodą: od Moje szkraby DWA i ja mamy formę do odlewów gipsowych motylki:Lukrecja - mój kącik artystyczny przekaże dwóm małym kobietkom po ślicznej dziecięcej bransoletce:Marka Saritor Omega przekazała na konkurs aż 6 przenośnych nocniczków tron: po dwa dla trzech laureatów:


I jeszcze nagroda od życzliwego Anonimowego Sponsora: świetna damska spódniczka w rozmiarze "10" (38):OTO REGULAMIN KONKURSU:

1. Należy polubić i udostępnić plakat konkursowy na Facebooku TUTAJ. 

2. Pod plakatem konkursowym należy zaprosić (poprzez oznaczenie) 2 swoich znajomych.

3. Trzeba polubić wszystkich sponsorów oraz Świat się kręci wokół dzieci na Fb:
6. Niko
12. FROGGMI

I oczywiście mój  fanpage: Świat się kręci wokół dzieci. 

4. Miło byłoby, gdybyście zaobserwowali mojego bloga, ale nie jest to konieczny warunek.

5. Na adres: szymusiowa@gmail.com trzeba przesłać 1 zdjęcie obrazujące temat konkursu: JAK CUDOWNIE BYĆ DZIECKIEM!. Może być to kolaż z dowolnej ilości zdjęć. W tytule wpisujemy temat konkursu. 
Interpretacja tematu zależy wyłącznie od Was! W konkursie mogą brać udział także mamusie oczekujące na dzidzię a nawet dorośli. :) Im bardziej kreatywnie i wyjątkowo będzie, tym lepiej!

6. Przesyłamy 1 zdjęcie na rodzinę. 
Zdjęcie musi być AUTORSKIE (czyli wasze!) a na nim muszą znajdować się WASZE OSOBISTE DZIECI, BRZUSZKI LUB WY! (Jeśli się komuś zrobi zdjęcie to jeszcze nie oznacza, że ma się do niego prawo... kto brał udział w poprzednim konkursie, ten wie, o co chodzi.)
W konkursie nie mogą brać udziału zdjęcia z profesjonalnych sesji zdjęciowych: niech wszyscy mają równe szanse!

7. ZDJĘCIE MUSI BYĆ UNIKALNE, czyli nie mogło brać udziału w innych konkursach! Takie małe utrudnienie, ale doszłam do wniosku, że skoro ja się dla was staram i pozyskuję wspaniałe nagrody, poświęcam swój czas, to i wy możecie w ten sposób postarać się dla mnie! 

8. W mailu podajemy: imię i wiek dziecka/dzieci, imię i nazwisko osoby zgłaszającej, link do profilu na Facebooku, formułkę: "Zgadzam się na publikację zdjęcia". 
OSOBY ZAINTERESOWANE SPÓDNICZKĄ DAMSKĄ LUB BUCIKAMI DZIEWCZĘCYMI PROSZONE SĄ O ZAZNACZENIE TEGO W MAILU!

9. Sponsorzy również mogą bawić się z nami. Proszę tylko napisać w mailu, co sponsorujecie.

10. Zdjęcia będą publikowane w specjalnym albumie na facebookowym profilu bloga, a więc wysyłając fotkę zgadzacie się tym samym na jej publikację. Jednocześnie nie ponoszę odpowiedzialności za ewentualne wykorzystanie zdjęć przez osoby do tego niepowołane.

11.  Facebook nie jest w żaden sposób związany z organizacją tego konkursu. Organizatorem jestem ja.

12.  Konkurs trwa w dniach: 10.05.2014 - 24.05.2014 do godziny 23:59.

13. Rozdamy łącznie aż 39 nagród. Wybierać zwycięzców będę ja wraz z moją rodzinką.

14. Ogłoszenie wyników nastąpi do 3 dni po zakończeniu konkursu, a więc do 27.05.2014 r. Lista zwycięzców wraz z przypisanymi im nagrodami pojawi się w osobnej notce na blogu, a link wrzucę na Fb.

15. Każdy z laureatów będzie musiał w terminie do 7 dni po ogłoszeniu wyników zgłosić się bezpośrednio do sponsora nagrody podając link do konkursu oraz uzgadniając adres do wysyłki nagrody.
WYSYŁKA NAGRÓD NA TERENIE POLSKI (można podać adres rodzinki czy znajomych, którzy potem przekażą Wam nagrodę lub pokryć koszty ewentualnej wysyłki za granicę). 

16. Bawimy się fair, a więc przestrzegamy wszystkich zasad zawartych w niniejszym regulaminie. Będę to oczywiście sprawdzać i tylko osoby, które spełnią wszystkie punkty będą brane pod uwagę.

17. Jako organizator mam prawo do modyfikacji regulaminu niewpływających na wybór laureatów (jak termin ogłoszenia wyników, warunki zgłaszania się do sponsorów, warunki wysyłki) w każdym momencie trwania konkursu. 

To, co Kochani - aparaty w dłoń i do dzieła! Czekam na pełną skrzynkę mailową! :)


21 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Usłyszeć to z ust Bogiń to zaszczyt! ;) Zapraszam do udziału!

   Usuń
 2. Cudowne nagrody pozyskałaś Olu! Świetnie, już myślimy czym Was tutaj zaskoczyć ;-))

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba i ja się skuszę :-)))

  OdpowiedzUsuń
 4. biorę udział dla moich pociech

  OdpowiedzUsuń
 5. No to czas dzis sie wziac do pracy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny konkurs, bierzemy udział

  OdpowiedzUsuń
 7. Gotowe, udostępnione, zaproszone, polubione, wysłane :) A teraz trzymamy kciuki w między czasie podziwiając galerię :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Extra foto wysłane biorę udział :)

  OdpowiedzUsuń
 9. udzial wziety trzymamy kciuki bysmy cos wygrali bo 27.05 to nasze urodzinki :)

  OdpowiedzUsuń
 10. tyle wyjątkowych i oryginalnych nagród, świetna sprawa..Kinga

  OdpowiedzUsuń

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola