Wreszcie coś o seksie!

Wiem, że czekacie aż poruszę ten temat! No przyznajcie się! ... ;) Sama pędzę na blogi Koleżanek, jak tylko słówko seks pojawi się w notce!

Niech więc Wam będzie! Musicie wiedzieć, że nie tylko dziećmi Mamuśka żyje! Nic co ludzkie nie jest mi obce! Wszak GPS-a  już prawie 8 lat noszę, a przed erą GPS też parę latek zlecieć zdążyło...

Jak się okazało po przeczytaniu książki "Mężczyźni, miłość i seks" o facetach i ich spojrzeniu na seks wiem tyle, co kot napłakał!


"Mężczyźni, miłość i seks" z jakże pełnym polotu podtytułem: "Instrukcja obsługi faceta" to psychika faceta okiem ... facetów. Autorami tego poradnika dla kobiet są David Zinczenko - redaktor naczelny amerykańskiej edycji "Men's Health" i dziennikarz Ted Spiker. A w sumie nie tylko oni, ponieważ znajdziecie tu najskrytsze myśli i wyznania dziesiątek mężczyzn, z którymi obaj rozmawiali! Mówię Wam, Dziewczyny, zaskoczenie murowane! A oprócz zaskoczenia ...  łzy ze śmiechu! :)
Wreszcie dowiedziałam się, dlaczego Ślubny w ogóle nie reaguje na moje słowa, podczas gdy akurat toczy bitwę w "The World of Tanks", czy mówi prawdę twierdząc, że nie muszę mieć miseczki C, żeby mu się podobać, czemu twierdzi, że "znowu się kłócę" jak tylko powiem mu coś na przekór i dlaczego każde przytulenie powinno według niego mieć ciąg dalszy... Niezliczoną ilość razy podczas czytania myślałam sobie: "To dokładnie taka sama sytuacja jak u nas!" albo "G. postępuje identycznie!" i wybałuszając oczy ze zdziwienia, dowiadywałam się jak prosta jest tego przyczyna!

Instrukacja obsługi faceta to zbiór pytań i odpowiedzi, które najbardziej nurtuja kobiety! Na przykład: "Po czym poznać, w jakim kierunku zmierza mój związek? Co mężczyźni sądzą o operacjach plastycznych? Dlaczego on nie odpowiada na moje pytania? Dlaczego mężczyźni mają taką obsesję na punkcie wymiarów swoich wacków?" Prawda, że intrygujące mogą być odpowiedzi facetów? :)

Dodatkową atrakcją poradnik jest podział na kategorie o wdzięcznych nazwach: "Jak rozmawiać z mężczyzną", "Męskość okiełznana", "Mężczyzna bez tajemnic" , "Męskie dziwactwa" oraz "Powiedz to dziś wieczorem!". Sama nie wiem, która bardziej fascynująca! Oto próbka:
Zaintrygowałam Was? :) Sprawdźcie same, co o sobie myślą mężczyźni i skonfrontujcie swoją wiedzę o nich z faktami! Idealna lektura na zimowe wieczory, no może oprócz tego, że czyta się ją ekspresowo (mi zajęła jakieś trzy kąpiele dzieci + 2 razy "Małe Auta").

Polecam: "Mężczyźni, miłość i seks. Instrukcja obsługi faceta" D. Zinczenko i T. Spiker, Wydawnictwo REBIS 2013.

P.S. Zapomniałam dodać, że Autorzy bez wątpienia troszeczkę próbują wybielić facetów w oczach kobiet, ale robią to z takim wdziękiem, że ja im wybaczam!
P.S. 2 A już mysleliście, że zdradzę Wam tajemnice mojej alkowy, co? ;) 
Pozdrawiam

Zakręcona Mamuśka6 komentarzy:

 1. Zaintrygowałaś mnie tym wpisem...chyba przeczytam sobie :-)
  Www.rodzina.wxv.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. świetnie to opisałaś :) ajrzę do tej książki na pewno jak tylko wpadnie mi w ręce :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja nie wiem czy chcę wiedzieć to wszystko. Może lepiej żyć w blogiej nieświadomości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powiem Ci, że masz sporo racji! Jakimś innym okiem patrzę teraz na Ślubnego... Bardziej podejrzliwym... ;)

   Usuń
 4. Przyznam Ci, ze zaciekawiłaś mnie...

  OdpowiedzUsuń

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola