Magiczny czas.

Święta, Święta i po Świętach. Banalne, ale prawdziwe. Nie mam pojęcia, kiedy minęły te trzy dni! Wśród radości dzieciaków, ich kłótni o prezenty, szeleszczących papierów, pełnych stołów, życzeń, zabawy i zmęczenia spędziłam ten czas. 

Tak, tak! Było marudzenie, kłótnie rodzeństwa jak co dzień, a może nawet bardziej, bo przecież o nowe zabawki trzeba się porządnie pokłócić! ;)  Nie było idealnie, jak to wygląda w sesjach zdjęciowych w kolorowych magazynach albo w reklamach TV. A mimo to mogę powiedzieć, że było magicznie!


Kocham ten czas! Przy kolorowych światełkach choinki życie nabiera jakiegoś wyjątkowego blasku... Może nie na dobre, ale chociaż na chwilę... Odchodzą w cień troski i problemy i człowiek łapie dystans do tych wszystkich przyziemnych spraw... Liczy się to, że ma się blisko ukochane osoby, że można porozmawiać spokojnie, pośmiać się... Dla mnie to czas ładowania akumulatorów.

O kolacji, prezentach i wrażeniach maluchów możną by wiele pisać. Wolę pokazać Wam parę fotek. Sami zobaczycie, jak Julia i Szymon przeżywali Boże Narodzenie! 

Etap I: dzień przed Wigilią :)

Etap II: Wigilia spędzona u babci i dziadka  :)
Etap III: I i II Święto Bożego Narodzenia. 

A teraz już będę przygotowywać dla Was bardzo ciekawe wpisy nieświąteczne. Oficjalnie zapowiadam rozpoczęcie cyklu "Mama czyta" i dwie pierwsze recenzje bardzo ciekawych książek, pierwsze recenzje tego, czym bawią się moje pociechy m.in. od Zabawki Kreatywne oraz Marioinex oraz relację z naszego udziału w konkursie NinuMilu , w którym Julia została ... projektantką! :)

Zapraszam na fanpage: Świat się kręci wokół dzieci - lubiąc nas będziecie na bieżąco z blogowymi nowościami!

Pozdrawiam!9 komentarzy:

 1. Przeżywanie Świąt wraz z dziećmi w takim wieku jak Twoje Olu, jest czymś fantastycznym... Później to już wygląda zupełnie inaczej... W moim przypadku chyba zostaje już tylko czekanie na wnuki i znów oglądanie magii Świąt poprzez oczy małego dziecka... :)

  Pozdrawiam!

  Agnieszka Prz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Agnieszko, na pewno masz rację. Teraz ich radość tworzy tę magię...

   Usuń
 2. Kochana piękna Wigilia :-) Uwielbiam takie klimaty :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. super zdjęcia! widać,że czas spędzony w gronie rodzinnym był bardzo udany a dzieci musiały się pokłócić o zabawki,moje wyjątkowo się nie kłóciły :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla moich nawet w Święta nie było wyjątków! :) W końcu jednak się jakoś dogadały: Julka wzięła Szymka klocki, a on jej wózek dla lalek ;)

   Usuń
 4. jakie kochające się rodzeństwo ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tak! Można z całą pewnością stwierdzić, że kto się czubi, ten się lubi! ;)

   Usuń
 5. Jak miło zobaczyć pod choinką znajome pudełko :)

  OdpowiedzUsuń

Wyraź swoją opinię, podziel się doświadczeniem, zostaw po sobie ślad!

Adbox

@teraz_ola